Що важливо зробити у день літнього сонцестояння

Час оновлення

«21 червня на нас чекає літнє сонцестояння. Це період, коли природа у повному розквіті, а сонце на піку у своєму небесному положенні. День стає найбільш тривалим, а ніч найкоротшою. Цього дня корисно робити духовні ритуали та практики, спрямовані на оновлення, залучення позитивної енергії, внутрішньої сили та покращення у вашому житті», — розповідає ведична астрологиня та енергопрактикиня Анна Велика Ведмедиця.

Рекомендації для дня літнього сонцестояння:

Створення вівтаря

Сприятливий день для створення «вівтаря», який нагадуватиме вам про силу та красу природи. Зберіть предмети, що нагадують вам за формою та кольором сонце та літо: це можуть бути квіти, символи, яскраве каміння, парфумовані свічки.

Самота на природі та медитація

Цей день бажано провести на природі, подякувати їй та дозволити собі поєднатися з живою енергією. Для цього потрібно заплющити очі та уявити над собою сяйво сонця. Потім варто сфокусуватися на своєму диханні та уявити, як енергія сонця проникає в кожну вашу клітинку й наповнює життєвою силою.

Амулет

Піде на користь виготовлення або придбання власного амулета. Усім чудово підійдуть золотисті, помаранчеві або жовті кольори, які будуть нагадуванням про яскраву енергію літнього сонцестояння. Перенесіть свої амулети, кристали на відкрите місце, де є промені сонця, і дозвольте цій енергії наповнити їх.


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


5 головних трендів спідньої білизни 2024


Нові колекції від українських брендів, на які необхідно звернути...


Читайте також
Популярні матеріали