Що подивитися на Netflix: 6 нових фільмів та серіалів січня

Кінострічка про шахраїв, науковий експеримент та історичний серіал 

Екранізація бестселера Гарлана Кобена «Твоя перша остання брехня», серіал про «хрещену маму кокаїну» Гризельду Бланко з Софією Вергарою в головній ролі, український психологічний трилер, де героїнь зіграли Анастасія Пустовіт та Ірма Вітовська, — такі новинки з’явилися цього місяця на Netflix. 

Що варто запланувати до перегляду на стримінговій платформі впродовж січня? Ми зібрали 6 фільмів та серіалів. 

«Твоя перша остання брехня»

Прем’єра: 1 січня

У психологічному трилері «Твоя перша остання брехня» письменник Гарлан Кобен розповідає про Маю Стерн. Вона чудово справлялася зі смертельною небезпекою за штурвалом «чорного яструба» та звикла прикривати спини інших. Проте Мая не змогла вберегти своїх рідних — ні сестру, ні чоловіка. Героїня намагається зрозуміти, чому з нею сталися ці трагедії. Одного дня вона бачить дивний відеозапис: її покійний чоловік бавиться з їхньою донькою. Що це — ілюзія виснаженого розуму чи небезпечна гра, правила якої їй невідомі? Дізнайтеся в екранізації трилеру на Netflix.

«Криптошахрайство»

Прем’єра: 1 січня

Рей Трапені ще з дитинства хотів бути злочинцем. Уже в дорослому віці він став головним операційним директором і співзасновником нелегальної компанії Centra Tech, за допомогою якої разом з двома колегами ошукав людей на мільйони доларів у криптовалюті. Як йому це вдалося? Netflix розповідає в документальному фільмі. 

«Ми є тим, що їмо: експеримент із близнюками»

Прем’єра: 1 січня

Близнюки на 8 тижнів змінили свій раціон і спосіб життя в межах унікального наукового експерименту учених зі Стенфордського університету. Одні їли тільки веганську або рослинну їжу, інші могли вживати м’ясо та продукти тваринного походження. Як це вплинуло на їхні організми? Дивіться в документалці від Netflix.

«Між нами»

Прем’єра: 3 січня

Український психологічний трилер з’явився в прокаті ще 2 листопада, проте на Netflix прем’єрить у січні. Дебютний повнометражний фільм режисерки Соломії Томащук розповідає про аб`юзивні стосунки двох жінок. У центрі подій — дівчина Саша з травматичним минулим та хаотичними любовними стосунками. Її зіграла акторка Анастасія Пустовіт. Поруч з нею — Ірма Вітовська, яка втілює образ лікарки Ані. Одного дня долі героїнь перетинаються: жінки стають заручницями випадкового вбивства, яке радикально змінює їхнє життя.

«Гризельда»

Прем’єра: 25 січня

У 70-х роках Гризельда Бланко була головною в налагодженні торгівлі кокаїном між Колумбією та великими американськими містами — зокрема, Маямі та Нью-Йорком. Її називали хрещеною матір’ю кокаїну та чорною вдовою. Тепер Netflix вирішив розповісти історію наркобаронеси. За сюжетом Гризельда Бланко, яку зіграла Софія Вергара, втекла з Мадельїна до Маямі з трьома синами та кілограмом кокаїну. Перебуваючи нелегально в США, вона швидко стала безжальною власницею квітучої наркоімперії. 

«Александр Великий: Становлення Бога»

Прем’єра: 31 січня

Александр Македонський — геніальний полководець, видатний політик, вихованець Арістотеля та засновник держави, що охоплювала Македонію, Грецію, завойовану Перську імперію та Єгипет. Його походи позитивно вплинули на розвиток античної науки та культури. У 6-серійній документальній драмі Netflix за допомогою інтерв’ю з експертами та реконструкцій подій вирішив розповісти про життя Александра Македонського і його бажання завоювати світ. 


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


5 продуктів для трендового весняного макіяжу: вибір...


Куди піти у квітні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали