У Мережі зʼявився трейлер українського трилеру з Ірмою Вітовською та Анастасією Пустовіт

Одна з найочікуваніших премʼєр листопада

Напередодні у Мережі зʼявився новий трейлер українського гостросюжетного трилеру «Між нами» з Ірмою Вітовською та Анастасією Пустовіт — дебютної повнометражної стрічки режисерки Соломії Томащук. Сюжет фільму розгортається довкола аб’юзивних стосунків двох жінок, які стали заручницями вбивства. Премʼєра відбудеться 2 листопада 2023 року.

У центрі історії — лікарка Анна (Ірма Вітовська), чиє життя досягло критичної точки. Жінка холоднокровно приймає рішення, які впливають не лише на неї, а й на її оточення. Друга головна героїня — Саша (Анастасія Пустовіт) — у дитинстві пережила травматичний досвід, з наслідками якого досі бореться. Вона шукає опори, однак для досягнення мети використовує хитрість та обман. Чоловік Саші робить усе можливе, щоб вона почувалася у безпеці поряд із ним, але не отримує такого ж ставлення у відповідь. Його роль виконав відомий український актор Дмитро Сова.

«Намагаючись захистити себе, головні героїні фільму "Між нами" приймають імпульсивні рішення. Вони не знають, до чого призведуть їхні дії. Їх охоплює відчуття невідомості, безпорадності, відчаю. Атмосфера саспенсу й напруги загострюється, коли вони опиняються сам на сам із наслідками», — розповідають на сторінці кінокомпанії FILM.UA Distribution в Instagram.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали