Продюсер Азад Сафаров, що працював над «Будинком зі скалок», прокоментував перемогу «Навального»

«Ми українці, ми не ображаємось. Ми боремось»

Цьогоріч нагороду «Оскар» у номінації «Найкращий повнометражний документальний фільм» отримала стрічка «Навальний» канадського режисера-документаліста Деніела Роера. Вона змагалася за перемогу, зокрема, з картиною «Будинок зі скалок» спільного виробництва України, Данії, Швеції та Фінляндії, що розповідає про дитячий будинок у нині окупованому Лисичанську та історію його вихованців.

Новину про перемогу фільму про опозиційного російського політика прокоментував український режисер та продюсер Азад Сафаров, який працював над «Будинком зі скалок».

«Друзі, мені дуже шкода, що ми не змогли принести «Оскар» Україні. Ми дуже хотіли подарувати маленьку радість українцям у ці  важкі часи. Ми дуже вірили в це і боролись до останнього. Ми мали виграти не тому, що ми з України, а тому що фільм глибокий, цінний і талановито знятий данським режисером Сімоном Леренгом Вілмонтом і зроблений крутою командою. Але сьогоднішній вечір ще раз довів, що російська пропаганда дуже добре діє і вміє розкручувати псевдогероїв там, де героїв нема. А значить, у нас ще багато роботи. Ми українці, ми не скаржимось. Ми боремось. Переконуємо, доносимо, доводимо інформацію знову і знову, поки нас не почують. Навіть якщо почути мають в Голлівуді», — написав він на своїй сторінці у Facebook.

Водночас режисер зазначив, що перемога «Навального» зовсім не означає відсутність підтримки з боку американців:

«За останні 10 днів тут, в США, ми всюди, де могли, говорили про російські злочини, про російську війну проти України і про російські фейки. Наша мета була через фільм «Будинок зі скалок» привернути якомога більше уваги до України. І дві чудові наші героїні з тимчасово окупованого росією Лисичанську усюди були з нами. Дякую вам, Маргарито Миколаївно і Ольго Вікторівно! Нас усюди вітали, підтримували, обіймали і розпитували все про все, про Україну. Американці дійсно дуже і дуже переживають за Україну. Ми українці, ми не ображаємось. Ми боремось. Ми, як і багато крутих українських режисерів і продюсерів, робитимемо все, щоб в Україні був не лише «Оскар», а і багато інших нагород».

Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали