Повний нумерологічний таро-прогноз на жовтень 2023 року

Чого чекати від другого місяця осені

Ексклюзивно для ELLE.UA нумерологиня, метафізикиня, фахівчиня з Таро Марія Лебедевич склала докладний прогноз на жовтень. Звіряємося з ним, щоб зробити життя більш повноцінним і уберегти себе від прикрих помилок.

Це буде місяць із подвійними енергіями: 9 — Самітник і 18 — Місяць.

Самітник — це одиначок, який має при собі тільки палицю і ліхтар. А це означає, що цілий місяць ми заглиблюватимемося в себе, вибудовуватимемо внутрішні опори, а також шукатимемо відповіді на свої запитання.

У жовтні знову можлива ізоляція з багатьох причин, деякі з них — новий штам вірусу чи посилення воєнних дій. І це все ми маємо прийняти спокійно та без паніки. Можна буде спокійно попрацювати над своїми помилками та промахами, що поступово зменшить страхи та відверне від негативних думок та дій.

Ліхтар у Самітника може підсвітити нам шлях, але тільки на крок уперед. Однак і це може стати такою важливою та необхідною рекомендацією, підказкою чи напуттям, яке врятує та підтримає.

Можливо, багатьом з нас доведеться перейти на домашній режим як у роботі, так і в навчанні. Через це більшість людей почне «закриватися» в собі: хтось піде в зневіру та депресії, хтось займатиметься самокопанням, а хтось — корисним зануренням у себе через навчання, медитації, духовні практики, ретріт, творчість, аскези, роботу зі спеціалістом. Про це говорить капюшон на Самітнику, який захоче захистити нас від соціуму та світу.

Цього місяця дійсно корисно взяти аскезу та відмовитися від того, що викликає у вас залежність. Не намагайтеся обдурити себе: вона є у кожного — будь то кава, солодка, шкідлива їжа, алкоголь, куріння, соцмережі, звичка пізно лягати спати, пліткувати, матюкатися і так далі. Уважно подивіться на своє життя зараз і знайдіть те, що викликає цю залежність.

Також цей місяць дуже сприятливий для того, щоб вирішити якийсь бентежливий запит і попрацювати зі спеціалістом в галузі езотерики та метафізики, а також пройти Кармічний коридор зі спеціалістом у рамках марафону чи ретріту. Тим більше що з 14 по 28 жовтня буде Кармічний коридор сонячного та місячного затемнення.

На жаль, в Україні може повторитися важка ситуація зі світлом, внаслідок чого можливе запровадження жорсткішого режиму економії споживання електроенергії.

У позитиві Код 9 Путівник може дати мудрість, розсудливість, духовні практики та просвітлення, вміння задовольнятися малим, усамітнення, відповідальність за свої дії, зосередженість, терпіння, допомогти вирішити будь-яке важке завдання чи запит у будь-якій галузі.

У негативі Код 9 Путівник дає самотність, відчуженість, соціопатію, скупість, озлобленість на весь світ, дефіцит визнання, депресію, занепад сил, брак коштів, обмежене бачення ситуації.

Корисні рекомендації:

Не зайвим буде «включити» відчуженість від суєти та чужих думок;

Не впадайте у стрес в очікування успіху;

Будьте обачнішими, ощаднішими, не розповідайте усім про свої наміри.

Що нам може дати другий Код місяця – 18?

Місяць вказує на найтемніший час перед світанком, коли ще не видно, що ж нас чекає в наступні дні. Це прямий взаємозв`язок із Кодом 9 (ліхтар). Самостійно прорахувати щось набагато вперед буде практично неможливо, якщо у вас немає для цього робочих інструментів або взаємодії з фахівцем у галузі езотерики чи метафізики.

Водночас Код 18 дозволить нам більше перебувати в родинному колі, близьких, що буде дуже важливо в цей не зовсім легкий період. Можливо, нам доведеться посидіти трохи без світла, але це дасть нам більше часу на роздуми, споглядання та перебування із собою.

Жовтень буде не зовсім простим: середина місяця ознаменується початком Кармічного коридору із Сонячним та Місячним затемненням, який розпочнеться 14 жовтня (сонячне затемнення) та триватиме до 28 жовтня (часткове місячне затемнення). Ще кілька днів після цього (до 31 жовтня включно) спостерігатиметься вплив Коридору. Для деяких воно може відгукнутися відлунням і через місяць, і через два, а то й через пів року. Насправді нерідко Кармічний коридор впливає дев`ять, а часом і 18 років.

З Кодом 18 дуже добре звертатися до фахівців допоміжних професій, езотериків: астрологів, нумерологів, консультантів Таро, психологів і т.д. Вони можуть пояснити майбутнє та дати коригування для майбутніх подій.

У темі фінансів, найімовірніше, не буде якихось позитивних моментів. Робота, швидше за все, буде більшою мірою на віддаленні та в онлайн-режимі. Також буде хвиля звільнень і скорочень робочих місць — це підтверджує і Код 9 Путівник.

За попередніми прогнозами, осінь 2023 року може стати початком серйозної кризи в економіці в багатьох країнах, зокрема через продовження воєнних дій в Україні.

Відмінно почуватимуться ті, хто займається творчістю, написанням текстів, науковою роботою. Для них це буде золотий час реалізації творчих ідей та креативу, а Код 9 дуже в цьому допомагатиме. Самотність дозволить з більшою силою зосередитись на своїй роботі.

Тим, хто пристрасно хоче знайти собі пару, у жовтні не слід квапити події — краще зайнятися саморозвитком.

Прогноз у галузі здоров`я

Швидше за все, цього місяця загостряться хронічні захворювання та нездужання, пов`язані з віком. Зміцнюйте імунітет і бережіть себе від застуд. Також вас можуть почати турбувати хвороби опорно-рухового апарату і сечостатевої системи.

Це загальний прогноз. Що покаже місяць насправді, ми з вами дізнаємося після його завершення. У когось він програє на всі 100%, а когось мине і не помітить зовсім. Таке життя!


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали