Повний нумерологічний таро-прогноз на травень 2024 року

Чого чекати від останнього місяця весни

Ексклюзивно для ELLE.UA нумерологиня, метафізикиня, фахівчиня із Таро Марія Лебедевич склала докладний прогноз на травень 2024 року. Звіряємося з ним, щоб зробити життя більш повноцінним і уберегти себе від прикрих помилок.

таро 2024

Прогноз Таро на травень 2024 року

Енергія травня, заснована на гармонії, врівноваженості та неквапливості в діях. Можливо саме зараз багато хто захоче спокою, щоб проаналізувати ситуацію і спланувати свої подальші кроки. Головне зараз — знаходити баланс між тим, що ми беремо і що даємо, уникаючи жадібності та практикуючи благодійність. 

Місяць також може принести можливість отримати бажане і несподівані подарунки.

Якщо піти за негативним сценарієм, то можливі такі наслідки:

 1. Відсутність балансу та рівноваги.
 2. Дефіцит почуття міри.
 3. Збільшення черствості та жорстокості у людей.
 4. Прояв невдоволення, претензій і нетерпимості.
 5. Впадання в крайнощі.
 6. Схильність до жадібності та скупості.
 7. Отримання бажаного в меншому обсязі, ніж очікувалося.
 8. Затягування термінів очікуваного — наприклад, отримання документів із затримкою.

Здоров`я 

Щодо здоров`я, можливі проблеми зі шлунково-кишковим трактом і серцево-судинною системою, що потребують додаткових обстежень і турботи. 

Дуже часто, коли приходить Код Поміркованість, може виникати ситуація з неможливістю одразу визначити діагноз, і тут знадобиться додаткове дослідження або допомога на визначення більш точного діагнозу (наприклад, звернутися до кількох спеціалістів, нехай навіть і однієї галузі). 

Тому важливо стежити за режимом харчування, уникати переїдання, займатися спортом, уникати вживання алкоголю і наркотичних речовин. Частіше бувати на свіжому повітрі та купатися в потоці сонячного світла, не забуваючи водночас про захист шкіри та очей. 

Мисліть позитивно і бережіть себе від негативного впливу навколишньої енергії. Адже ваші думки можуть привести вас і до хвороб.

таро травень 2024

Відносини 

Прогноз на травень 2024 року наголошує на важливості створення гармонії та спокою у стосунках, уміння домовлятися без конфліктів, внесення романтики та прояву відкритості в спілкуванні. Це час для усунення непорозумінь і негативних ситуацій, а також для зміцнення стосунків як в особистій, так і в діловій сфері.

Рекомендації в темі стосунків включають: 

 1. Регулярні романтичні вечори;
 2. Активний відпочинок на природі
 3. Участь у культурних заходах. 

Важливо також прагнути до порядку в думках і в справах, що може позитивно позначитися на загальній атмосфері та впливати на стосунки.

Позитивно прожитий травень додасть нам гармонії та зміцнить внутрішню стабільність перед більш важкими літніми місяцями. 

Пам`ятайте, що це тільки прогноз, до того ж загальний. Що покаже насправді місяць, ми з вами дізнаємося після його завершення. У когось він програє на всі 100%, а когось він мине і не помітить зовсім. Таке життя!


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали