Як захистити шкіру від сонця, якщо ви займаєтеся спортом на вулиці

Як не допустити появи гіперпігментації, зморшок і зневоднення 

Весняна погода дуже сприяє тренуванням на відкритому повітрі. Це може бути біг, стретчинг або джогінг — прекрасні варіанти кардіонавантаження, що допоможуть швидко скинути зайві кілограми та набути рельєфнішого тіла. 

Багато дівчат переконані, що 30 хвилин або навіть година перебування на вулиці не здатні нашкодити шкірі. Ця помилка стає причиною появи небажаної гіперпігментації та прискореного фотостаріння. Надмірне перебування на сонці підвищує ризик виникнення раку шкіри та викликає передчасне старіння шкіри.

Як же захистити шкіру від агресії ультрафіолетового випромінювання, якщо ви займаєтеся спортом на вулиці? Ідеальним варіантом стане сонцезахисний засіб у форматі стіку. Він відрізняється не тільки щільнішою текстурою, а й зручним флаконом, який дозовано подає необхідну кількість засобу.

Він наноситься дуже легко та практично непомітний на шкірі. Також його дуже просто оновлювати на шкірі просто під час тренувань. Цього літа обов’язково спробуйте мінеральний стік TIZO із SPF 45. До речі, тонувальна версія стіку створена для ідеального тону шкіри: вирівнює колір шкіри, надає їй здорового сяйва і легкого відтінку засмаги.

Класно, що стік містить не тільки добре вивчені фізичні фільтри — діоксид титану та оксид цинку, а й потужні антиоксиданти — вітаміни C і E для додаткового захисту.

Цей засіб підходить навіть для чутливої шкіри та може похвалитися водостійкістю до 80 хвилин, що робить водні види спорту повністю безпечними для шкіри.


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


3 найкращі вправи, які чудово знімають стрес


Читайте також
Популярні матеріали