Автор «Амелі» випустив фільм з альтернативною історією головної героїні

У ньому вона стала шпигункою КДБ

Автор фільму «Амелі», французький режисер Жан-П’єр Жене, презентував гумористичний короткометражний фільм «Справжня історія Амелі Пулен» з альтернативною історією головної героїні. У ньому Амелі виявилася не офіціанткою, а шпигункою КДБ. Відео опублікували на YouTube-каналі режисера.

На початку ролика режисер каже, що через 21 рік після виходу фільму настав час розповісти правду про Амелі. Згідно з новою версією подій, у 1980-му французькі комуністи, що діяли від імені КДБ, завербували Амелі задля того, щоби вкрасти секретні документи її батька. Вони навчили дівчинку азбуки Морзе, стирання відбитків пальців та інших трюків, які використовують шпигуни.

У поєднанні з архівними кадрами з телехроніки оригінальні моменти фільму набувають нового змісту: так, у мішку з квасолею, куди головна героїня засовує руку в одній зі сцен, насправді були заховані рублі, а під цукровою скоринкою в культовому десерті приховувався ціанід — ним Амелі мала отруїти нащадка російських емігрантів, за яким полюють спецслужби.

Нагадаємо, в оригінальній версії «Амелі» — романтична кінокомедія 2001 року з Одрі Тоту у головній ролі. Амелі живе у своєму особливому світі та має фантастичну здатність змінювати на краще життя людей навколо.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали