5 турецьких серіалів на Netflix

Гостросюжетні та емоційні драми стримінгової платформи

Таємнича історія жінки з аристократичної родини, екранізація «Франкенштейна» зі стамбульськими декораціями та драма про журналістське стажування ― такі турецькі серіали пропонує Netflix.

Що варто подивитися на стримінговій платформі? Ми зібрали 5 невеликих історій, від яких неможливо відірватися. 

«Напролом»

Асли відчайдушно хоче потрапити на стажування до відомої ведучої новин Лале Киран. Головна героїня налаштована на успіх, тому й потрапляє в редакцію. Проте згодом Асли розуміє, що її омріяна робота має і темний бік, сповнений амбіцій, заздрощів та боротьби за визнання. 

«Від кого ми тікали»

Після трагічних подій жінка та її донька Бембі живуть у готелях як анонімні втікачки. Вони нікому не довіряють ― навіть не дозволяють готельним працівникам заходити в їхній номер. Через таку загадковість головні героїні привертають увагу персоналу та інших гостей. Гостросюжетна драма на Netflix розповідає, яку ж таємницю приховують втікачки. 

«Створіння» 

Науковець одержимий ідеєю створити нове життя, проте гине через свою необачність. За його працю береться учень ― уважніший та етичніший, ніж ментор. Проте неперевірені методи вчених мають жахливі наслідки. Мінісеріал жахів створений за мотивами роману Мері Шеллі «Франкенштейн», а його дія відбувається в Стамбулі у часи Османської імперії. 

«Клуб»

Матильда має складне минуле. Проте вона виходить із в’язниці, починає працювати в одному з найвідоміших нічних клубів Стамбула 1950-х років і хоче мати гарні взаємини зі своєю донькою, у вихованні якої вона раніше не брала участі. Чи не будуть спроби матері марними? Дивіться в емоційній драмі на Netflix.

«Північ у Пера-палас»

Молода журналістка Есра пише статтю про історичний готель у Стамбулі. Збираючи інформацію для матеріалу, головна героїня несподівано потрапляє в минуле. Надворі 1919 рік, поряд з Есрою її двійник, а сама журналістка має запобігти політичному заколоту в Туреччині. 

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали