5 іспанських серіалів на Netflix для весняних вихідних

Гостросюжетні історії та романтичні драми 

Комедія про п’ятьох подруг, історія про кухарку XVIII століття чи таємнича драма про працівницю школи — Netflix пропонує безліч іспанських серіалів різних жанрів.

Що варто подивитися впродовж цих вихідних? Ми зібрали 5 історій на стримінговій платформі.

«Дівчата із задніх парт»

П’ять подруг вирушають разом у щорічну подорож, проте також дізнаються, що одній з них діагностували рак. Тож у героїнь важлива місія — присвятити свою відпустку виконанню списку бажань.

«Безлад після тебе»

Ракель починає працювати в новій школі — вона приходить на заміну вчительці, з якою сталося нещастя. Героїня викладає літературу та відповідально ставиться до роботи. Проте Ракель хоче з’ясувати, що сталося з її загадковою попередницею. Вона починає власне розслідування і потрапляє в небезпечну пастку. 

«Кухарка з Кастамара»

У Мадриді 1720-х років Клара Бельмонт шукає прихисток після смерті свого батька. Вона влаштовується кухаркою в замку Кастамар — у новому місці її помічає герцог-вдівець, який тільки повертається до світського життя. 

«Якби»

Емма впродовж 10 років живе в нещасливому шлюбі. Їй важко знаходити розуміння з чоловіком та долати труднощі навколо. Проте вона раптово отримує неймовірну можливість — прожити своє останнє десятиліття знову.

«Досконала казка»

Надзвичайно амбіційна Марго почувається розгубленою після втечі з власного весілля.  Героїня відправляється в Італію на декілька місяців і знайомиться з Давидом. Марго навіть не здогадується, що нова людина в її житті допоможе знову знайти свій шлях. 

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали