5 серіалів із заплутаним сюжетом за мотивами бестселерів Гарлана Кобена

Детективи й трилери на Netflix

Американський письменник Гарлан Кобен — майстер детективів та трилерів. Головні герої його книжок розплутують вбивства та старанно намагаються приховати своє минуле. Проте таємниці завжди наздоганяють персонажів — як-от у перекладених українською мовою бестселерах «Твоя перша остання брехня» й «Додому».

Сюжети Гарлана Кобена успішно стають основою для кіноадаптацій. За інформацією Deadline, письменник ще 2018 року уклав угоду з Netflix про екранізацію 14 своїх романів. 

Які з них варто подивитися на стримінговій платформі? Зібрали 5 мінісеріалів із заплутаним сюжетом.

«Твоя перша остання брехня»

Кількість епізодів: 8

У психологічному трилері «Твоя перша остання брехня» письменник Гарлан Кобен розповідає про Маю Стерн. Вона чудово справлялася зі смертельною небезпекою за штурвалом «чорного яструба» та звикла прикривати спини інших. Проте Мая не змогла вберегти своїх рідних — ні сестру, ні чоловіка. Героїня намагається зрозуміти, чому з нею сталися ці трагедії. Одного дня вона бачить дивний відеозапис: її покійний чоловік бавиться з їхньою донькою. Що це — ілюзія виснаженого розуму чи небезпечна гра, правила якої їй невідомі? Дізнайтеся в екранізації трилеру на Netflix.

«Безневинний»

Кількість епізодів: 8

Упродовж 9 років Матео сидів у в’язниці за випадкове вбивство чоловіка. Головний герой вийшов на волю — тепер він намагається почати нове життя із дружиною Олівією. Та чи вдасться йому втекти від минулого? Чоловікові здається, що він знайшов кохання та свободу, проте один телефонний дзвінок знову повертає його до гнітючих думок. 

«Тримайся ближче»

Кількість епізодів: 8

Меган виховує трьох дітей, Рей працює фотографом на жахливій роботі, а Брум досі розслідує справу про зниклу людину. Трьох зовсім різних головних героїв поєднують тільки таємниці, про які вони не розповідають навіть близьким. Як старанно Меган, Рей та Брум не приховували б своє минуле, воно до них повертається. Життя героїв тепер у небезпеці — тож яким буде їхній наступний крок?

«Мертва хватка»

Кількість епізодів: 6

Заможне передмістя Варшави, де всі знають одне одного, живе тихо та спокійно. Усе змінюється, коли 18-річний Адам безслідно зникає після смерті друга. Стурбовані батьки хочуть захистити своїх дітей, проте в 6-серійному мінісеріалі викривають ще більше таємниць та брехні. 

«Без жодного сліду»

Кількість епізодів: 5

У житті Гійома сталася жахлива трагедія — загинуло двоє людей, яких він любив найбільше: Соня, його перше кохання, і Фред, його брат. Через 10 років головний герой сподівається, що ці події залишилися в минулому. Проте раптово зникає його дівчина Джудіт. Щоб знайти її, Гійому доведеться дізнатися всі таємниці, які приховували від нього рідні та друзі.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали