5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

30 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В ГАРДЕРОБЕ К 30...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

5 крутих серіалів 2020 року, які ви могли пропустити

Якщо не встигли подивитися якийсь із них, беріть на замітку!

Рейтинг статьи / 0
4 5 6

Попри те, що 2020-й був сповнений непростих моментів, які довелося пережити всім нам, він мав і позитивні сторони. До прикладу, був багатим на серіальні прем’єри, які зацікавлювали, допомагали розслабитися і відволіктися. Напередодні Нового року пропонуємо пригадати серіали, які назавжди ввійдуть в історію 2020 року.

«Хід королеви»

Серіал заснований на однойменному творі американського письменника Волтера Тевіса. У ньому йдеться про Бет Гармон. У дитинстві вона була замкненою у собі дівчинкою, у родині якої трапилася трагедія, і Бет опинилася в дитячому будинку. Там випадково вона помітила свій талант у грі в шахи. Ставши дорослою, Бет має єдину ціль — досягнути успіху у світі шахів, де домінують чоловіки.

«Сестра Ретчед»

Події серіалу розгортаються у 1947 році. Світ оговтується після кошмару Другої світової війни. Молода дівчина Мілдред переїжджає до Північної Кароліни, щоб знайти роботу медсестри. Вона влаштовується у психіатричну лікарню, де над пацієнтами проводять дивні експерименти.

«Усюди жевріють пожежі»

Журналістка, домогосподарка і мама чотирьох дітей Елена Річардсон проживає в американському містечку Шейкер-Хайтс, у якому всі живуть спокійним запланованим життям. Коли в житті Елени з’являється бідна художниця Мія Воррен, вона пропонує їй роботу та оренду житла. Так, дві абсолютно різні жінки починають зближатися і знаходити спільні теми для розмов.

«Емілі в Парижі»

Молода дівчина Емілі з Чикаго неочікувано отримує роботу мрії у французькій маркетинговій компанії. Героїня швидко збирає валізи, залишаючи свого хлопця, і вирушає у місто вічного кохання. Незважаючи на те, що Емілі не знає ні слова французькою, вона повна віри у свої сили. В Парижі вона повинна працювати із соцмережами, але заразом не забуває про своє особисте життя і поринає у пригоди разом із новими друзями і коханцями.

«Відіграти назад»

У центрі сюжету — багата й успішна психотерапевтка Грейс Фрейзер, яка живе разом зі своїм сином і чоловіком у Нью-Йорку. Всього за одну ніч її життя кардинально змінюється. Жінка дізнається про жорстоке вбивство і зникнення свого чоловіка. Далі виявляється, що Грейс зовсім нічого не знала про справи свого чоловіка. Вона опиняється у центрі гучного скандалу.

Текст: Дарія Андрійчук

Названы величайшие фильмы всех времен и народов

10 лучших советов из «Секса в большом городе»

5 серіалів Netflix, які ви могли пропустити

5 вещей, которые не стоит покупать в 2021 году

40 советов, как раскрутить свой Instagram

30 вещей, которые должны быть в гардеробе к 30 годам