5 найпопулярніших фільмів та серіалів 2023 року за версією Megogo

Що українці дивилися впродовж минулого року

Стримінгова платформа Megogo презентувала рейтинг популярності контенту серед користувачів за 2023 рік. Для формування статистики обрали такі категорії: «фільми», «серіали», «дитячий контент», «аудіокниги» та «подкасти». 

Серед фільмів за кількістю проданих одиниць лідирували кінострічки «Аватар: Шлях води», «Барбі» та «Оппенгеймер». За загальною тривалістю перегляду в годинах у передплаті першість отримала комедія «Сам удома», за нею — наукова фантастика «Аватар: Шлях води» та бойовик «Топ Ґан: Меверік». Найбільш популярними українськими фільмами стали «Снайпер. Білий Ворон», «Мирний-21» та «Люксембург, Люксембург».

Серед серіалів за загальною тривалістю перегляду в годинах у передплаті лідирували «Гра престолів», «Елементарно» та «Ходячі мерці». У безкоштовному перегляді найпопулярнішими стали «Міст», «Моя улюблена Страшко» та «Плут».

Ми зібрали фільми та серіали, які посіли перше місце серед користувачів. 

«Аватар: Шлях води»

#1 фільм за кількістю проданих одиниць
Режисер: Джеймс Кемерон
У головних ролях: Зої Салдана, Сем Вортінгтон, Він Дізель, Кейт Вінслет, Хлоя Коулма

«Аватар: Шлях води» — це продовження фільму «Аватар» 2009 року. Минуло вже понад десять років, відколи Джейк Саллі залишився на Пандорі. Він завжди мріяв про мирне життя у гармонії з природою разом зі своєю коханою Нейтірі. Однак на планету знову зазіхають люди. На Пандору прибула експедиція, ще більш численна і небезпечна, ніж у попередньому фільмі.

«Снайпер. Білий Ворон» 

#1 український фільм за загальною тривалістю перегляду в годинах
Режисер: Мар`ян Бушан
У головних ролях: Олег Драч, Марина Кошкіна, Андрій Мостренко, Павло Алдошин

Простий вчитель із Горлівки Микола та його дружина — пацифісти та екозахисники. Разом вони вирішили бути ближчими до природи, тож організували для себе усамітнене поселення. Проте на їхню землю прийшла війна. Тепер єдиний сенс життя Миколи — помститися. Він іде добровольцем до війська та хоче стати снайпером.

«Сам удома» 

#1 фільм за загальною тривалістю перегляду в годинах у передплаті
Режисер: Кріс Коламбус
У головних ролях: Маколей Калкін, Джо Пеші, Деніел Стерн, Джон Герд, Кетрін О`Гара

«Сам удома» — один з найпопулярніших різдвяних фільмів. Він розповідає про сім’ю Маккалістерів, яка залишила свій будинок та вирушила в зимову відпустку. Під час різдвяних свят дім хотіли пограбувати Марф і Гарі. Проте злодії й гадки не мали, що їхньому задуму протистоятиме Кевін — хлопець, який випадково залишився сам удома. 

«Гра престолів» 

#1 серіал за загальною тривалістю перегляду в годинах у передплаті 
У головних ролях: Шон Бін, Гаррі Ллойд, Марк Едді, Альфі Аллен, Чарльз Денс, Емілія Кларк, Кіт Герінгтон

Серіал «Гра престолів» створений на основі фентезійної саги Джорджа Мартіна «Пісня льоду й полум`я». Події відбуваються на континенті Вестерос вигаданого світу, де пори року тривають дуже довго. З наближенням зими Вестерос роздирають політичні інтриги, а пізніше — громадянська війна в боротьбі за владу між кількома державами.

«Міст» 

#1 серіал за загальною тривалістю у безкоштовному перегляді
У головних ролях: Софія Гелін, Кім Бодніа, Туре Ліндхардт

На Ересуннському мосту неочікувано вимикається світло. Пізніше на ньому знаходять розрізане навпіл тіло жінки, яке лежить чітко на кордоні між Данією та Швецією. Тепер представникам правоохоронних органів двох країн необхідно ухвалити рішення, хто візьметься за розслідування цього незвичайного і загадкового злочину.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Як це було: ELLE Active Forum 2024


Життєрадісний весняний манікюр для всіх, хто відчуває апатію: 15...


Читайте також
Популярні матеріали