Наскільки багатою була сім’я Маккалістерів із фільму «Сам удома» — дослідження NYT

Такий будинок, як у них, був доступним тільки для 1% американських родин  

Щороку глядачі фільму «Сам удома» ставлять питання, наскільки багатою була сім’я Маккалістерів. Щоб дізнатися відповідь, видання NYT провело дослідження.

На початку фільму грабіжник  Гаррі розповідає своєму товаришеві Марву, що будинок Маккалістерів — їхня головна ціль, оскільки там, можливо, чимало «першокласних товарів» та «цінних паперів». 

Дім — найкраща підказка для тих, хто хоче визначити заможність сім’ї. Він розташований у Віннетці, передмісті Чикаго та одному з найдорожчих районів США. За словами економістів Федерального резервного банку Чикаго, у 1990 році цей будинок був доступним лише для 1% родин — таких, що мають річний дохід 305 тисяч доларів (це приблизно 665 тисяч доларів у 2022 році).

У фільмі також не розповідають, ким працювали Маккалістери. Проте автор новел за фільмом Тод Штрассер вирішив, що мама Кевіна була дизайнеркою, оскільки в будинку було декілька манекенів, а тато — бізнесменом. Один із фанатів стрічки навіть висунув теорію, що Маккалістер-старший міг бути пов’язаний з організованою злочинністю.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали