«Аватар: Шлях води» зібрав $1 млрд за 12 днів

Справжній ажіотаж

Друга частина фільму «Аватар» продовжує бити всі рекорди. Касові збори нового фільму Джеймса Кемерона «Аватар: Шлях води» менш ніж за два тижні досягли позначки у мільярд доларів. Цей поріг у 2022 році вдалося подолати лише двом кінострічкам «Топ Ґан: Меверік» (1,48 мільярда доларів) та «Світ Юрського періоду: Домініон» (1,001 мільярда доларів).

Так, станом на понеділок у Китаї зібрали 104,5 млн доларів, у Франції — 60,5 млн доларів, у Кореї  — 55,4 млн доларів, у Німеччині — 41,5 млн доларів та в Індії  — 39,2 млн доларів. 

Таким чином, сиквел «Аватара» є третім найкасовішим фільмом 2022 року та четвертим у списку найпопулярніших фільмів у епоху пандемії. Разом з тим фільм обігнав за глобальним рейтингом стрічку «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля».

На створення фільму «Аватар: Шлях води» було витрачено більше 400 мільйонів доларів. Тож, аби окупити своє виробництво, він має стати третім чи четвертим за величиною зборів фільмом усіх часів (тобто зібрати близько 2 мільярдів доларів світових касових зборів).

Перша частина фільму, яка вийшла у 2009 році, з урахуванням кількох перевидань за останнє десятиліття зібрала 785 мільйонів доларів у США та 2,9 мільярда доларів у всьому світі.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали