5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

30 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В ГАРДЕРОБЕ К 30...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

5 драм про напружені стосунки подружжя

Історії про кризу сімейних стосунків

На старті романтичних стосунків нам часто здається, що ці почуття не в змозі зруйнувати ніщо. Та коли період цукерок та букетів закінчується, і починається реальне сімейне життя, пройти це випробовування вдається не всім. Пропонуємо пригадати кіноісторії про подружжя, які переживають кризу у стосунках і намагаються виправити ситуацію.

«Колесо чудес», 2017

Фільм Вуді Аллена, події якого розвиваються у мальовничому Коні Айленді в Нью-Йорку, розповідає історію чотирьох героїв. Їхні долі тісно переплелися у відомому парку розваг.

«Лазурний берег», 2016

Улюблене екс-подружжя мільйонів Бред Пітт та Анджеліна Джолі перевтілилися у пару на екрані, яка переживає не найкращі часи. Вона блискуча танцівниця, а він відомий письменник. Вони вирішили втекти від метушні міста й оселилися на Лазурному березі Франції. Спокій зникне, коли вони познайомляться з іншою французькою парою.

«Дорога змін», 2008

Події стрічки, де друзі у реальному житті Леонардо Ді Капріо і Кейт Вінслет зіграли подружню пару, розгортаються у 50-х роках минулого століття. Френк та Ейпріл Віллер вважають себе сім’єю середнього класу і мріють переїхати до Парижа. Та у життя інші плани…

«Розлучення по-американськи», 2006

Спершу Брук (Дженніфер Еністон) та Гері (Вінс Вон) вирішили розлучитися мирно. Їхній шлюб не склався, не зійшлися характерами, таке трапляється… Але коли обоє зрозуміли, що не готові першими покидати оселю, розгорілася справжня війна.

«Історія про нас», 1999

У центрі сюжету — історія подружньої пари Бена (Брюс Вілліс) та Кетті (Мішель Пфайффер), які знаходяться на межі розлучення. Вони закохалися ще 15 років тому, побудували сім’ю, виростили двох дітей. Та за ці роки у них накопичилося чимало образ, а всі спроби налагодити стосунки розмовами закінчувалися лайками і скандалами.

Текст: Дарья Андрийчук

5 найкращих серіалів HBO, які варто подивитися кожному

10 легких фильмов, чтобы расслабиться после рабочего дня

Висновки року: 5 найкращих драм 2020, які розчулили нас до сліз

Как определить, кто вы: интроверт, экстраверт или же амбиверт?

5 вещей, которые не стоит покупать в 2021 году

40 советов, как раскрутить свой Instagram