БЕСКОНЕЧНАЯ ЖЕНСТВЕННОСТЬ

10 ЛУЧШИХ СЕРИАЛОВ NETFLIX

МЕНЮ КРАСОТЫ: ЧТО БЫ ТАКОГО СЪЕСТЬ, ЧТОБЫ...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

ЧТО ТАКОЕ КАРБОКСИТЕРАПИЯ

7 найгучніших кінопрем’єр 2020 року

Найкращі з найкращих!

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

2020-й добігає кінця, і багато хто цьому дуже радий. Рік справді був непростим, і ось настав час підбивати підсумки. Хочемо пригадати фільми, які вразили нас геніальним сюжетом, неймовірним декором, костюмами та майстерною грою акторів. 

«Людина-невидимка»

Спершу життя Сесілії здається бездоганним: вона живе у великому і красивому будинку та має розумного чоловіка вченого. Але ніхто не знає, що насправді діється за закритими дверима розкішного маєтку…

«Ребекка»

Нещодавно молодий чоловік Максимілліан де Вінтер втратив дружину Ребекку. Він приїжджає в Монте-Карло, де зустрічає міссіс Ван Гоппер та її молоду помічницю. Поступово чоловік захоплюється юною особою і врешті-решт освідчується їй. Разом із новоспеченою дружиною він повертається у свій маєток, де новій місіс де Вінтер доведеться зустрітися із привидом колишньої господарки.

«Євробачення. Історія вогняної саги»

Ларс та Сігріт із дитинства мріяли виступити на сцені «Євробачення», але у рідній країні їхню музику ніхто не любить. За велінням долі дуету все ж вдається потрапити на музичний конкурс. Та що для них буде головнішим: почуття чи перемога?

«Хлопці в гурті»

Це адаптація п`єси Джо Мантелло про гурт друзів-геїв, які збираються, щоб відсвяткувати день народження одного з приятелів. Проте коли у колективі з’являється надто замкнутий у собі сусід по кімнаті, вечір стає не таким веселим.

«Енола Голмс»

Енола Голмс святкує 16-й день народження. І хоча вона знайшла багато подарунків, помітила, що її мама таємниче зникла. Опікуватися молодшою сестрою вирішили два брати. Вони думають, що їй буде краще у приватній школі для дівчаток. Але героїня не згідна з таким рішенням і тікає у Лондон.

«Дулітл»

7 років тому відомий лікар-ветеринар Джон Джулітл, який умів розмовляти із тваринами, втратив свою дружину Лілі. Відтоді він ховався у стінах свого помістя разом із друзями-тваринами. Коли він дізнається про важку хворобу королеви Англії, то змушений вирушити у неймовірну подорож, щоб знайти ліки.

«Сенсація»

Це історія жінок, які змогли викрити свого боса — сумнозвісного засновника наймогутнішої медіаімперії всіх часів. Фільм заснований на реальній історії.

Текст: Дарія Андрійчук

БЕСКОНЕЧНАЯ ЖЕНСТВЕННОСТЬ

Классика нашего времени: 100 лучших фильмов десятилетия

10 лучших сериалов Netflix

Как выглядеть стройнее: 6 модных приемов

Платья Дженнифер Лопес: 11 соблазнительных нарядов певицы

Insta-отчет: что носят fashion-блогеры этой зимой