ДОМАГАННЯ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ:РЕАЛЬНІ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КОРОЧЕ ГОВОРЯ: 10 САМЫХ МОДНЫХ ТОПОВ ВЕСНЫ-ЛЕТА...

5 ДОСТОВІРНИХ КНИГ ПРО БРИТАНСЬКУ КОРОЛІВСЬКУ...

КРУАССАНЫ, МЯСО И ЙОГА: 8 СЕКРЕТОВ КРАСОТЫ ЭМИЛИ...

5 фільмів про жіночі таємниці, які варто подивитися кожній

Між нами, дівчатами

Кожна з нас має жіночі таємниці, якими не хочеться ділитися. Ці героїні такої ж думки. Ось кілька жіночих фільмів, у яких ви, можливо, впізнаєте себе:

«Вік Адалін», 2015

Головна героїня Аделін (Блейк Лайвлі) народилася у 20 столітті. Внаслідок нещасного випадку дівчина не старіє і живе на світі молодою вже понад 100 років. Незважаючи на таке довге життя, їй так і не вдалося знайти жіноче щастя. Однак одного дня вона все ж зустріне чоловіка, із яким захоче постаріти.

«Міс Петтігрю живе одним днем», 2008

Фільм відображає один день із життя вже немолодої жінки Гвіневри Петтігрю. Події розгортаються незадовго до Другої світової війни. Жінка вже вчетверте втрачає роботу. Проте скористувавшись ситуацією, вона стає гувернанткою багатої акторки і співачки Делісії Лафосс.

«Читець», 2008

Драма з Кейт Вінслет у головній ролі розповідає про 52-річного адвоката Майкла Берга, який пригадує свою юність. Він закохався у жінку, набагато старшу за нього. І вже 40 років він не може її забути…

«Близькість», 2004

Це історія про чотирьох людей, які заплуталися у своїх стосунках. За сюжетом, молода пара Ден й Еліс здаються щасливими, але насправді мають свої проблеми. Річ у тому, що Еліс прагне кохання й уваги, а Ден не проти пофліртувати зі своєю давньою знайомою Анною.

«Під сонцем Тоскани», 2003

Френсіс Мейс (Даян Лейн) наважилася на розлучення. Вона вирішила кардинально змінити своє життя і вирушила до сонячної Італії. Там вона випадково натрапила на старий будинок й оселилася в ньому.

Текст: Дарья Андрийчук

Домагання у громадських місцях:реальні історіі, які навчають

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ СПРАВЖНІМ РЕЖИСЕРОМ! ЧАСТИНА 2

5 фільмів, сюжети яких хочеться забути, щоб насолодитися ними заново

Как этим летом носить широкие льняные брюки

10 неймовірних книг, які варто шукати на Книжковому арсеналі

6 нестыдных вопросов про натуральную и органическую косметику