5 естетичних серіалів у стилі ретро, від яких неможливо відірватися

Насолода для очей

Чарівна атмосфера минулого, що наповнена розкішними вбраннями, інструментальною музикою, незвичними інтер’єрами та старими автомобілями, — ось що так захоплює нас у ретросеріалах. Такі проєкти — суцільне задоволення для естетів і тих, хто хоче з головою зануритися у минулу епоху. Ми зібрали для вас 5 стильних естетичних ретросеріалів, від яких просто неможливо відірватися.

«Чому жінки вбивають»

Цей комедійно-драматичний серіал — суцільна насолода для очей. Стильні образи минулого сторіччя, тонкий гумор, інтриги та кохання — у цьому проєкті зібрано все. Події першого сезону розгортаються у трьох часових пластах і розповідають про три покоління сімей, які жили в одному будинку. У другому сезоні ми залишаємося у 1949 році, проте відсутність стрибків у часі нам компенсували більшою динамікою і кількістю інтриг.

«Дивовижна місис Мейзел»

Цього разу ми переносимося до Нью-Йорку 1958 року. У центрі сюжету — звичайна домогосподарка Міріам Мейзел, яку все влаштовує у власному житті. Доки вона не дізнається про зраду чоловіка. Це перевертає її життя з ніг на голову, і в результаті вона перетворюється із домогосподарки… на зірку стендапу.

«Клан Кеннеді»

Це мінісеріал-хроніка, який познайомить нас із життям однієї з наймогутніших сімей США у 50-60-х роках минулого сторіччя. Ця американсько-ірландська династія, багато представників якої прославилися у світі політики, зіткнулася з численними інтригами та перешкодами. В серіалі зображено реальні історичні події: Карибська криза, Холодна війна, шалені пристрасті під час передвиборчих змагань… Але члени клану Кеннеді не зупинялися ні перед чим, уперто прямуючи до своєї мети.

«Корона»

Цей список був би неповним без історичного серіалу про королівську родину Великої Британії. Королева посіла престол, коли країна перебувала у глибокій економічній кризі. Перед Єлизаветою стояла купа непосильних завдань: витягти країну з кризи, утримати владу над величезною територією і, головне, налагодити відносини зі знаменитим Вінстоном Черчиллем. Увесь серіал пронизаний розкішною естетикою королівського двору з його прийомами, урочистими зустрічами та дорогими образами.

«Вавилон Берлін»

Якщо вам більше подобаються серіали з дещо похмурою красою, то рекомендуємо вам цей німецький детективний проєкт. Серіал, знятий за мотивами детективного роману Фолькера Кучера, переносить нас у 1929 рік. Інспектор поліції Ґереон Рат прибуває з Кельна в Берлін із дещо делікатною місією. Йому треба знайти порнографічну кіноплівку, якою шантажують кандидата у мери. Серіал став найдорожчим німецьким проєктом за всю історію.

Текст: Ольга Распутня


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали