10 найстильніших серіалів, які можна переглядати нескінченно

Енциклопедія моди

Є серіали, які запам`ятовуються не лише захопливим сюжетом, непередбачуваними поворотами та зірковим кастом, а й бездоганним стилем головних героїв. Як правило, вони перестають бути просто серіалами та стають справжньою енциклопедією моди, яку хочеться розглядати нескінченно. Про такі — читайте у нашій сьогоднішній добірці!

«Секс і місто»

«Секс і місто» — це вже модна класика, яка цитується як новими серіалами, так і фешн-індустрією. Образи Керрі Бредшоу надихають мільйони жінок по всьому світу на сміливі експерименти й вчать, що виділятися з натовпу — це чудово.

«Чому жінки вбивають» 

Перший сезон розповідає про трьох жінок з різних епох, що дарує нам унікальну можливість помилуватися максимальним різноманіттям вбрання. Головна наша любов — звісно ж, Симона Гроув, яка виглядає на мільйон у будь-якій ситуації. Не менше стильних образів можна побачити й у другому сезоні, прем`єра якого відбулась у 2021 році.

«Вбиваючи Єву»

Як і образи Керрі Бредшоу, стиль Вілланель з «Вбиваючи Єву», що обожнює брендові речі, теж намагаються повторити жінки по всьому світу. Мабуть, найпопулярніший фешн-прийом, який запозичують у головної героїні — поєднання романтичних суконь та грубих черевиків. А ще у Вілланель варто повчитися з того, що виглядати на мільйон можна не лише з особливої нагоди, а й удома і навіть… на прийомі у психіатра.

«Дивовижна місіс Мейзел»

Дизайнерка Донна Заковська, яка створила більшість образів для головної героїні, не раз зізнавалася, що одразу надихнулася ідеєю попрацювати над серіалом про Нью-Йорк 1950-х. Вона мріяла показати стиль тієї епохи у новому світлі, і, здається, їй це вдалося чудово!

«Патрік Мелроуз»

Мінісеріал із Бенедиктом Камбербетчем у ролі денді, який надихає стилем британської аристократії епохи 60-х. Елегантні костюми для чоловіків, розкішні сукні для жінок та незмінні аксесуари, що завершують образ — це дуже красиво.

«Політик»

Створюючи образи для головних героїв, стилісти не зупинилися на одній епосі, зміксувавши елементи з 60-х, 70-х та 90-х. Референсом стали знімки фотографа Сліма Ааронса, який свого часу фотографував представників американського вищого товариства 50-70-х років.

«Велика маленька брехня»

Якщо напруженого сюжету та неймовірного зіркового касту комусь не вистачило для того, щоб полюбити цей серіал, то ще один бонус — стильні образи головних героїнь, які хочеться розглядати годинами.

«Пліткарка»

Ще один серіал із розряду модної класики, яким можна надихатися нескінченно. Стиль Блер Волдорф і Серени ван дер Вудсен свого часу копіювали мільйони жінок по всьому світу. А якщо ви не проти перезапусків, можете також подивитися нову версію «Пліткарки» та поспостерігати за стилем нового покоління жителів Верхнього Іст-Сайду.

«Голлівуд»

Цей серіал про голлівудську кіноіндустрію 1940-х років — справжня насолода для естетів. Розкішні голлівудські пагорби та не менш розкішні образи героїв — серіал вийшов неймовірно красивим, атмосферним і, звісно ж, стильним.

«Божевільні»

Якщо давно хотіли підглянути, як одягалися стильні жителі Нью-Йорка 60-х років, серіал «Божевільні» — якраз для вас. Мабуть, у жодному іншому серіалі ви не побачите стільки ідеально скроєних чоловічих костюмів та жіночних вбрань як на вихід, так і для дому.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали