«Укриття. Живопис. Графіка»: чому вам варто відвідати виставку художниці Ольги Морозової

У Києві вже цієї п`ятниці

Талановита київська мисткиня Ольга Морозова — одна з небагатьох, котрі зуміли втриматись на високому мистецькому рівні в розкритті трагічної теми війни.

У її творчості не змінилося нічого — ні коло тем, ні манера письма. Тільки ракурс — сприйняття світу через призму війни. На полотнах — ті ж непримітні, не глянцеві краєвиди рідного міста. Але цього разу поверх них знервованими кольорами звучить сирена і проступають — то зливаючись з фоном, то контрастуючи — слова: «Увага! Повітряна тривога! Усім пройти до найближчого укриття!» І вже на невеличкій пастелі — тендітна жіноча постать, вихоплена з напівмороку цього укриття…

«Укриття. Живопис. Графіка» — назва виставки не про техніку, а про те, що творчість для художниці є тим віртуальним укриттям, в якому жахіття сьогодення трансформуються в завершені художні образи. А вже вони у спалахах обстрілів і в темряві блекаутів огортають і захищають глядача естетичними переживаннями.

Відкриття виставки: 16 лютого (п`ятниця) о 17:00.

Будинок Лесі Українки (вул. Саксаганського, 97).

Вхід на презентацію вільний.

Вартість квитка в інші дні: 60/30 грн — лише виставка; 100/50 грн — виставка + меморіальна експозиція будинку Лесі Українки.

Виставка триватиме до 18 березня.


Реклама

Популярні матеріали

Данина священному процесу випікання хліба в колекції Bevza FW...


Як управляти стресом: емоційні та фізичні способи


5 біографічних фільмів про відомих музикантів


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

5 фільмів про сильних жінок

Популярні матеріали