ВIКЕЛЬ: "ЧЕРЕЗ ШКІЛЬНІ ОБРАЗИ Я ВИРОСЛА...

ЧАС НА СЕБЕ: ЩО МОЖНА ВСТИГНУТИ ЗА 39 ХВИЛИН...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

НЕ РАЗЛЕЙ ВОДА: С КЕМ ДРУЖАТ МЕГАН МАРКЛ...

6 РЕЦЕПТОВ ИЗ ЛЮБИМЫХ СЕРИАЛОВ

Чому вам варто піти на HeForShe Arts Week 2020

Великий мистецький марафон в Києві

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Вже втретє у Києві відбудеться HeForShe Arts Week (8-15 березня) — мистецький марафон, який об’єднує музеї, галереї, кінотеатри та інші арт-інституції навколо теми ґендерної рівності та прав людей. Символічно, що HeForShe Arts Week 2020 стартує 8го березня — у Міжнародний жіночий день.

Заснована ООН Жінки кампанія HeForShe в Україні підтримує тенденцію обговорення рівноправ`я в світі мистецтва, і саме тому третій Тиждень мистецтва присвячений тяглості і зв`язку між поколіннями мисткинь України.


Цього року до програми HeForShe Arts Week увійшло 12 партнерських проєктів, серед яких вистави, кінопокази, виставки, інсталяції, лекції, музичне шоу та відеомапінг. Детальнішу інформацію ви можете знайти у нашому календарі на сайті.


Ключова подія Тижня мистецтва — це Премія Women In Arts, національним партнером якої є Український Інститут. Під час церемонії нагородження 12 березня буде відзначено жінок творчих професій в шести номінаціях: 


· Візуальне мистецтво
· Музика 
· Театр і кіно 
· Література 
· Культурний менеджмент 
· Культурна журналістика, критика і дослідження


Центральний проєкт HeForShe Arts Week 2020 — це АR-галерея з роботами українських художниць минулого та сучасності. Ми створили додаток з віртуальною галереєю, де можна буде детально розглянути картини, прочитати чи прослухати інформацію про авторок, зробити фото та поділитись з друзями.

Тут ви побачите 10 картин із фондів Національного художнього музею України, що є партнером руху HeForShe, а також роботи сучасних художниць, які є номінантками Премії Women In Arts 2019.

Аудіогід роботами створений за підтримки Радіо Культура — медіапартнера HeForShe Arts Week 2020. Ціль проєкту з віртуальною галереєю — дати можливість людям не лише з усіх куточків України, а й з усього світу дізнатися більше про українських художниць та українське мистецтво загалом. Лінк на додаток можна буде знайти у наших соцмережах, а також на постерах з QR-кодом по всій країні.

Також спеціально для руху HeForShe художниця Алевтина Кахідзе створила арт-інсталяцію,   яка дозволяє «конструювати ґендер» і водночас знайомитись з різницею між ґендером та статтю. Робота є інтерактивною і буде розміщена у Національному художньому музеї України протягом березня. Презентація інсталяції за участі Алевтини Кахідзе відбудеться 11 березня о 17.00 в НАМУ.
 

Вiкель: "Через шкільні образи я виросла колючкою, але після зустрічі з коханим я стала набагато добрішою і м’якшою"

Ганна Різатдінова розкрила секрети успiху в спортi i koханнi

Час на себе: що можна встигнути за 39 хвилин

Оливковое масло для лица: как применять в домашних условиях 

10 фильмов, которые помогут отвлечься на карантине

Без паніки: як відрізнити симптоми коронавірусу та грипу?