6 фільмів, які варто подивитись в кінотеатрі цих вихідних

Фільм жахів від зіркової парочки, українські акторки в голлівудських бойовиках, небезпечна Шарліз Терон та інші фільми вікенду

Тихе місце

Містичний трилер в найкращих традиція жанру. Життя сім’ї фермерів було повною ідилією, допоки вони не стали мішенню для потойбічного зла. В безжальній грі з темрявою є одне правило – не видавати себе жодним звуком. Щойно тебе почують – ти загинеш. У головних ролях – зіркове подружжя Емілі Блант та Джон Красінскі, а для Джона це ще й режисерській дебют.

Порту

В одному з найбільших міст Португалії, Порту, зустрілися француженка Маті й американець Джейк. Ця зустріч була дуже короткою, але вона змінила життя обох. Джейк – одинак, який утік від своїх батьків, а Маті – студентка, яка виявилася втягнутою в роман зі своїм професором. Вони знайшли один одного на археологічному сайті, а пізніше ще на залізничній станції й у кафе. Далеко не з першого разу хлопець знайшов у собі мужність, щоб підійти до дівчини. Після цього вони провели прекрасну незабутню ніч без зобов'язань. Тепер між ними створилася невидимий, але дуже сильний зв'язок. Тільки через роки вони отримають можливість знову побачити один одного.

Тихоокеанський рубіж: Повстання

У 2035 році, через 10 років після того, як людство начебто отримало перемогу над велетенським чудовиськом Кайдзю, війна закінчилася. Але люди продовжують жити зі страхом, що нестримні звірі з дна Тихого океану повернуться. Генерація молодих пілотів-курсантів, названих кадетами, проходять елітну програму підготовки, щоб протистояти смертоносній загрозі і захистити те, що лишилось від світу, який вони успадкували.

Роль одного із кадетів зіграла молода українська акторка Іванна Сахно. Іванна спеціально завітала до Києва, щоб самостійно озвучити свою героїню в українській версії фільму.

Пасажир

Ще вчора його день починався з поїздки на роботу в одному і тому ж потязі, в компанії вже давно знайомих облич. Одного разу з ним вирішила познайомитися загадкова приваблива незнайомка (роль зіграла голлівудська акторка українського походження Віра Фарміга). Джоанна назвалася психологом, який проводить експерименти з людьми. Вона запропонувала Майклу взяти участь в такому експерименті. Одна зупинка, щоб прийняти рішення, і єдиний шанс з тисячі перемогти.

Тебе ніколи тут не було

Відставний військовий і колишній агент ФБР Джо знаходить собі нове заняття: визволяє дівчат із мереж секс-торгівлі, діючи поза рамками закону. Отримавши замовлення від великого політика, чия дочка-підліток потрапила в бордель, Джо з'ясовує, що брудний бізнес вплетений у павутину масштабної корупції та змов.

Небезпечний бізнес

Довгонога сексапільна блондинка ідеально підходить для небезпечного бізнесу. Одного разу її підлеглий дізнається унікальну формулу забороненого препарату, на який полюють усі: конкуренти, мексиканський наркобарон та навіть ФБР. Пройдисвіт вирішує інсценувати власне викрадення та вимагає викуп у компанії. Але бідолаха ще не знає, що леді-бос йому не доможе, адже для керівництва він кращий мертвий ніж живий. 


Реклама

Популярні матеріали

Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


Які босоніжки на підборах обрати для повсякдення


Як лімфодренажні стрибки допомагають позбутися набряків


Читайте також
Популярні матеріали