5 фільмів, які варто подивитись в кінотеатрі цього тижня

Номінант на «Оскар», переможець Канн та інші must see стрічки

«На межі»

Володар премії «Золотий глобус» за найкращий іншомовний фільм та найкраща жіноча роль Каннського кінофестивалю – «На межі» Фатіха Акіна вийшов в український прокат. Критики та глядачі в один голос називають стрічку «На межі» найсильнішою роботою Діани Крюгер.

«Секретне досьє»

Фільм Стівена Спілберґа, який заснований на реальних подіях з Меріл Стріп і Томом Хенксом у головних ролях – цього року має 2 номінації на «Оскар». До редакції газети Washington Post потрапляють секретні документи Міністерства оборони США. Газетярі розуміють – уряд приховував від народу достовірну інформацію про війну у В'єтнамі. Та опублікувавши матеріали, вони поставлять на карту власну кар’єру і безпеку.

«Хеппі-енд»

Володар двох «Золотих пальмових гілок», маестро Міхаель Ханеке повертається з новим фільмом, головну роль в якому виконує все та ж легендарна Ізабель Юппер. Фільм «Хеппі-енд» розповідає про багато речей: про психопатів, багатіїв, соціальні привілеї, самогубства і навіть вбивства. Через історію стосунків великої родини, через банальні і незначні вчинки героїв поступово формується комічна картина європейської кризи із її ставленням до мігрантів і справжньою вартістю сучасних буржуазних цінностей.

«Нічні ігри»

Фільм, головні ролі в якому зіграли Рейчел Макадамс та Джейсон Бейтман, розказує про подружжя Макса та Енні, які щотижня влаштовують нічні ігри для друзів. Але одного разу Максів брат Брукс організовує загадкову вечірку з підставними злочинцями та поліцейськими. Тож коли Брукса викрадають, усі вважають це частиною гри. Але, вирушивши на пошуки розгадки, шестеро гравців починають усвідомлювати, що ані ця «гра», ані викрадення – не те, чим здаються. Протягом ночі друзі заплутуються ще більше, бо кожен крок веде до більш несподіваного повороту.

 «Усі гроші світу»

Історія одного із найгучніших скандалів XX сторіччя. У Римі злочинці в масках викрадають онука Жана Пола Гетті — на той час найбагатшої людини світу. Попри величезні статки, Гетті був відомий своєю неймовірною жадібністю. Його відмова сплатити викуп приголомшила світову спільноту. Гетті залишався несхильним, навіть не дивлячись на благання Гейл, матері підлітка, якій усі гроші світу не замінять дитину. Час спливає, вимоги викрадачів стають все більш жорсткими і єдиною надією врятувати власного сина для Гейл стає Флетчер Чейс — співробітник служби безпеки самого Гетті.


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


Повний нумерологічний Таро-прогноз на липень 2024 року


Читайте також
Популярні матеріали