ПІДБЕРІТЬ СОБІ КОЛІР ВОЛОССЯ І ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО...

БОРЕМОСЯ ІЗ ПЕРЕДЧАСНИМ СТАРІННЯМ ШКІРИ: ЯК...

УЧЕНЫЕ ВЫЯСНИЛИ, О ЧЕМ ЧАЩЕ ВСЕГО ВРУТ В...

5 СЕКРЕТОВ, КОТОРЫЕ ПОМОГАЮТ ХЭЛЛИ БЕРРИ В 54...

ВИДЕОФАКТ: КРИССИ ТЕЙГЕН И ДЖОН ЛЕДЖЕНД СТАНУТ...

«Батько має навчити доньку тонкощам чоловічої уваги: отримувати подарунки, довіряти протилежній статі», — Олександр Педан поділився власним досвідом

Історіїї з життя телеведучого Нового каналу, громадського діяча та лідера спортивного руху JuniorZ

Рейтинг статьи / 0
1 5 1

Тато для доньки — еталон її майбутнього чоловіка. Це вже доведено психологами. Батько має навчити доньку тонкощам чоловічої уваги: отримувати правильно подарунки, довіряти протилежній статі. Важливо показати, що вона має шукати партнера, який буде любити, оберігати, піклуватися.

Як би банально не звучало, але «як за кам’яною стіною» — якраз про це.

Фото: Ден Бобров

Є один цікавий факт. Якщо вчасно не зупинити тактильний контакт між батьком та донькою, то це може призвести до дуже неприємних речей. Взагалі дівчата — ніжні створіння, яких хочеться постійно обіймати та тіскати. Але в майбутньому вона стане жінкою та, припустимо, може почати зустрічатися з якимось «лайном». Хоч її голова і розумітиме реальний стан речей, але коли хлопець почне обіймати, так, як це колись робив тато, то підсвідомість пересилить розум.

Це неконтрольована емоція, з якою ти нічого не можеш зробити.

Тому для дівчинки у період пубертату на перший план виходить мама і якраз вона вчить дівчину, як бути майбутньою жінкою.

Фото: Ден Бобров

Чіл-time з донькою

Я шукав варіанти, як з Лєрою проводити дозвілля. Важливо, щоб це не було занадто нав’язливо. Знайшов два шляхи. Перший — спорт. Мені дуже пощастило, бо Лєра тягнеться до тата, помічає мої спортивні захоплення. Їх, на щастя, так багато, що є можливість обрати самостійно. Я кілька разів пробував щось нав’язати, потім зрозумів, що це неправильно і дочекався, коли донька сама захотіла зі мною кататися на скейті, дайвити, займатися на скеледромі.

Це дуже класно, коли Лєра хоче робити щось спільне, щоб бути ближче до мене.

Друге — спільне хобі. Неважко здогадатися, що це наші соцмережі. Зокрема, Тік Ток. Ми зробили спільний канал, концепцією якого є перетворення тата в прогресивного чувака. Лєра — юзер Тік Току. Вона розбирається у трендах і має круті ідеї для контенту. Дуже мило, коли тато хоче і намагається бути в тренді з донькою і робити з нею спільну справу.

Це крута ідея ще й тому, що ми більше проводимо часу разом.

Я можу підказувати, як робити з цього бізнес і Лєра вчиться нести відповідальність за серйозні речі. Вона займається підписами до відео, здебільшого зйомкою, розробкою ідеї.

Останнє слово завжди за нею.

Разом ми креативимо, заробляємо та працюємо. Незабаром на моєму YouTube-каналі з’явиться нове шоу з Лєрою, тому чекайте.

Формула виховання дитини

Дружба. Найгірше, що ви можете зробити — це сублімація того, чого не досягли у своєму житті, на дитині. Наприклад, батько не став Шевченком, але його син обов’язково буде найкращим футболістом. Але не факт. Для цього треба мати талант, багато тренуватися і все ж таки хист.

Змушувати свою дитину грати у футбол, ще й стояти збоку, кричати та нервуватися у випадку невдач — це вже залякування.

Можна взагалі відбити бажання не тільки від футболу, але й від спорту, як такого. Таке саме роблять і мамочки, які виховують у своїх дітях принцес, балерин, художниць і тд. Щоб не втратити зв’язок, треба стати другом своїй дитині. І з Лєрою, і з Маріком ми — дружбани. Це потім дозволяє виходити на інший рівень спілкування. Діти діляться своїми проблемами і цим самим уникають потрапляння в халепу.

У нашій сім’ї є одне-єдине правило: не обманювати. Це непорушно.

Я пояснюю тим, що не треба боятися, а навпаки — казати правду, тому що разом завжди ми можемо вирішити будь-яку проблему.  А якщо ти не розповіси мені, то потім може бути запізно.

У чому має розбиратися тато дівчинки

Соцмережі. Як би ви їх не любили, але це так. Ви більше розумітимете дітей, якщо будете самі розбиратися в соціальних мережах. Крім того, косметика та жіночі тренди. Батько має бути небайдужим до того, чим цікавиться дитина. Прослідковувати інтереси та бути небайдужим.

Ось побачите: донька вам за це ще тисячу разів віддячить.

Фото: Ден Бобров

 

Головні б'юті-тренди цього літа

Боремося із передчасним старінням шкіри: як правильно захищатися від сонця?

Ответы на 6 самых неловких вопросов о сексе, которые все стесняются задать гинекологу

Fitness-урок: утренняя зарядка с йогой

5 секретов, которые помогают Хэлли Берри в 54 выглядеть на 35

Видеофакт: Крисси Тейген и Джон Ледженд станут родителями в третий раз