5 простих кроків до впевненості у собі

Потрібні всім, хто хоче йти до своїх цілей та досягати їх

Як стати впевненою у собі — питання, яке хвилює багатьох сучасних дівчат. І це стосується як повсякденних справ, так і професійних здібностей.

Більшість психологів говорять, що впевненість — це самоефективність. Іншими словами, той, хто не сумнівається у своїх силах, здатний не лише чітко ставити бажані цілі, а й досягати їх. Крім того, на їхню думку, саме впевненість допомагає знайти вихід із будь-якої ситуації та виконати все задумане. І для цього потрібно виконати лише п`ять дій, які під силу кожній.

Приклади для наслідування

Знайдіть собі приклад для наслідування. Не бійтеся спостерігати за людьми, які вас захоплюють своїми людськими якостями. Їхній успіх мотивуватиме отримувати нові знання та змінювати себе на краще. Вчені довели, що, якщо людина, якій хочеться наслідувати, хоч за якимись параметрами буде схожа на вас, кожне нове її досягнення додаватиме впевненості й вам.

Особистий досвід

Оцініть свої успіхи. Подумайте про цілі, яких вам вдалося досягти. Погодьтеся, якщо ви отримали високий бал на іспиті, змогли влаштуватися на хорошу роботу або схудли на кілька кілограмів, то зуміли втілити в життя задумане. Саме досвід і усвідомлення того, що у вас вже щось вийшло, дають впевненість, що і в майбутньому ви зможете досягти поставленої мети.

Емоції під контролем

Навчіться контролювати свої емоції та переживання. Боріться зі стресом і не будьте недовірливі. Навіть якщо зараз щось пішло не так, то це не привід опускати руки. Варто зупинитися, подумати про те, де ви припустилися промаху, і з позитивним настроєм рухатися далі. Найчастіше кажіть собі, що у вас все вийде, — це додає впевненості.

Проєктуйте події

Перед будь-яким життєвим випробуванням (іспитом, співбесідою тощо) подумки уявляйте собі, як ви успішно з ним справляєтеся. Це допоможе з позитивним настроєм ставитися до майбутніх подій та набути впевненості у своїх силах.

Підтримка близьких

Для кожної людини дуже важливо, щоб у неї вірили. Саме тому, якщо у вас близькі стосунки з мамою, сестрою, братом, батьком чи подругою, поділіться своїми планами. Їхні схвалення та слова підтримки додадуть вам впевненості у будь-яких починаннях.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали