9 правил етикету на першому побаченні

Базові правила для кожної дівчини

Збираючись на перше побачення, ми зазвичай записуємося на манікюр і укладку, а також довго розмірковуємо про найвдаліше вбрання. Водночас найчастіше ми забуваємо про базові правила етикету, яких варто дотримуватись у будь-якому разі. Вони допоможуть вам поважати насамперед себе, незалежно від того, чи вам сподобався чоловік і ви готові продовжувати спілкування, або ж ви розчарувалися і знаєте, що більше його не побачите.

1. Намагайтеся бути пунктуальною. Якщо ви затримаєтеся, попередьте про це хлопця заздалегідь. Попри всі жарти про дівчат та їхні запізнення, нікому з нас не подобається чекати.

2. Будьте ввічливими. Покажіть своєму партнеру повагу і ввічливо ставтеся до нього та до людей довкола: персоналу в ресторані або його знайомих, яких ви випадково зустріли.

3. Будьте уважними. Зосередьтеся на своєму партнері та розмовляйте, використовуючи відкриті запитання, щоб дізнатися про нього більше.

4. Не будьте настирливою, не перетворюйте побачення на допит. Не змушуйте свого партнера ділитися чимось дуже особистим — навряд чи він готовий до цього на цей час.

5. Не перебивайте свого співрозмовника. Дайте можливість закінчити свою думку.

6. Дивіться у вічі. Цей прояв поваги та уваги допоможе вам встановити глибокий емоційний зв’язок.

7. Під час побачення не користуйтесь мобільним телефоном. Залиште телефон у кишені або сумці та сконцентруйтеся на своєму партнері. Якщо ж ви чекаєте на важливий дзвінок, то попередьте про це заздалегідь і перепросіть, коли вам потрібно буде відповісти.

8. Будьте собою. Не вдавайте когось іншу, будьте чесною і відвертою.

9. Подякуйте своєму партнеру за проведений разом час. Навіть якщо щось було не так, як ви б хотіли, не варто акцентувати на цьому увагу.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали