3 причини, чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається

Прикра ситуація, з якою стикалася кожна

Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається? Здавалося б, така ситуація в принципі неможлива, проте з нею хоча б одного разу стикається кожна дівчина. У чому може полягати причина, через яку чоловік так дивно поводиться?

Він не хоче стосунків

Ви можете подобатися чоловікові, але він, розуміючи, що ви хочете серйозних та стабільних стосунків, ставить усе на паузу. Можливо, він нещодавно розлучився з дівчиною після тривалих стосунків або ж віддає пріоритет кар’єрному зростанню. Так чи інакше, він чесний щодо вас і щодо самого себе. Якщо він просто не готовий до серйозного роману і збільшує дистанцію, щоб швидше «заморозити» свої почуття, — не намагайтеся привернути його увагу. Просто займіться своїми справами, а ще краще — вирушайте на побачення з кимось іншим.

Він нерішучий

Якщо вам здається, що всі чоловіки — сміливі альфачі, які легко запрошують дівчину на побачення, то ви помиляєтеся. Ваш шанувальник може виявитися не зовсім рішучим або недосвідченим у любовних справах. Можливо, поки ви гадаєте, чому ж він досі не відправив вам букет троянд або хоча б не підписався на ваш акаунт в Instagram, він радиться з друзями або Google про те, як найкраще вас вразити. І закохати в себе, звичайно.

Він маніпулює

Також чоловік може то з’являтися, то ігнорувати дівчину, яка сподобалася, тому що маніпулятивні відносини — це єдині відносини, які він вміє вибудовувати. Мета такої поведінки — змусити вас думати про нього, залучити вас до своєї гри і розпалити. Цей метод пікапери називають «холодний душ», тобто спосіб то наближати вас, то тримати на відстані. Якщо ви зіткнулися з таким чоловіком, то тримайтеся відсторонено і не ведіться на його стратегію, тобто просто ігноруйте спроби маніпулювати вами. У результаті він або зникне, або все ж таки вирішить бути чесним і запропонує вам щось більше, ніж «американські гірки».


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали