Як скласти образ у стилі серіалу «Пліткарка» з українськими брендами

Відтворюємо легендарні луки персонажок

Навряд чи будь-який фільм чи серіал зможе посперечатися з «Секс і місто» щодо впливу на стиль не одного покоління фешіоніста, однак він не єдиний формував наші смаки. Справжніх ікон стилю — Блер Волдорф (Лейтон Містер) і Серену Ван Дер Вудсен (Блейк Лайвлі) — нам подарував культовий серіал «Пліткарка», перший епізод якого вийшов на екрани саме 19 вересня 16 років тому. З цієї нагоди пропонуємо вам розглянути основні складові стилю персонажок Gossip Girl.

Фешіоніста дійсно вподобали роботу художника з костюмів Еріка Дамана — через понад 10 років після виходу останнього епізоду «Пліткарки» вони пробують відтворювати образи героїнь.

Пліткарка

Блер Волдорф

На початку року естетика Блер Волдорф — юної представниці еліти, яка навчається у школі Constance Billard, заполонила соціальні мережі. Тож усім знайомі стилі old money і preppy, які вона обирала. Працюючи над образами дівчини, Ерік передавав характер героїні та її внутрішні зміни протягом сезонів: від «старанної учениці» на початку до зникнення інфантильності та заміни її на пошуки себе наприкінці.

Блер Волдорф

Важливими складовими гардероба Блер були акценти. Саме за допомогою них вона перетворювала те, що чимало людей назвали б шкільною формою, у стильні та елегантні образи. Різноманітні обручі, мереживні або барвисті колготки, яскраві пальта та сумки — усе це було незамінними елементами її стилю. Вбрання дівчини також вирізняла підкреслена жіночність: велика кількість суконь і спідниць, романтичні блузи, ніжні квіткові принти тощо.

Нижче ми зібрали для вас речі від українських брендів, із якими ви легко зможете повторити стиль Блер.

Твідовий сет із жакета і спідниці The Lace

Чимало фешіоніста памʼятають зелений твідовий сет, який одягала Блер, адже він справді закохав у себе глядачів.

Зазначимо, що Блер Волдорф віддає перевагу спідницям, зазвичай обирає модель «олівець». У серіалі її рідко можна побачити у брюках чи шортах.

Блер Волдорф

Блуза Delegan

Звісно, часом Блер зверталася до класичних сорочок, але справжні прихильниці серіалу знають, що вона обожнювала романтичні блузи. Ніжні кольори, квіткові принти, рюші, мереживо або банти — кожна з них мала принаймні один із цих елементів.

Таку блузу наша фешіоніста одягала зі спідницею, наверх вона могла накинути жакет або кардиган.

Блер Волдорф

Сумка Kate Kore

Аксесуари — особлива частина стилю Блер, якій персонажка приділяє чи не найбільшу увагу. Щодо сумок, то дівчина обирає структуровані місткі моделі з ручкою. Нерідко саме вони стають акцентом у її образах.

Блер Волдорф

Туфлі Kachorovska

Взуттєвий гардероб Блер Волдорф містить величезне різноманіття туфель: класичні чорні, рожеві, сині, зелені, з відкритим мисом, з акцентною деталлю тощо.

Блер Волдорф

Сережки SOVA

Прикраси — деталь, яка лишалася майже непомітною у кадрі, проте саме вона завершувала образи Блер і робила їх виразнішими. Особливо дівчина полюбляла перли. З них були виконані чимало з її сережок, намист і браслетів.

Блер Волдорф

Серена Ван Дер Вудсен

Титул ікони стилю носить й інша героїня серіалу «Пліткарка» — Серена Ван Дер Вудсен. І Ерік Даман зробив усе, аби відобразити, наскільки вони з Блер різні, в їхніх костюмах. Якщо про образ Волдорф ми говоримо як про «хорошу дівчинку та старанну ученицю», то Ван Дер Вудсен — яскрава бунтарка. Вона відкидає естетику «старих грошей», натомість обирає бохо та casual.

Серена Ван Дер Вудсен

У повсякденному гардеробі Серени ви не знайдете великої кількості суконь, адже там влада належить джинсам — з огляду на епоху, коли розгортаються події серіалу, обтислі моделі. Якщо дівчина й відмовляється від них, то хіба що на користь спідниць довжини міні. У її шафі не знайшлося місця для квіткових принтів, адже вона віддає перевагу смугастому та картатому.

Повторити її стиль ви легко зможете з українськими брендами. Для цього ми зібрали для вас мінідобірку речей.

Шкіряна куртка KULAKOVSKY

Художники з костюмів нерідко використовують шкіру, щоб підкреслити бунтівний характер своїх персонажів, тож і Серену Ван Дер Вудсен цей матеріал супроводжує із першого кадру — її появи на вокзалі. Шкіряними куртками вона доповнювала навіть свої шкільні аутфіти.

Однак не можемо не зазначити, що Серена також обожнювала тренчі.

Серена Ван Дер Вудсен

Тільник O.TAJE

У багатьох фешіоніста з образом Серени асоціюється тільник, адже саме у ньому вона зʼявляється перед глядачем уперше. Однак ми звертаємо на нього увагу ще й тому, наскільки яскраво він контрастує з романтичними блузами Блер.

Серена Ван Дер Вудсен

Джинси AISENBERG

Без перебільшень візитівка гардероба Серени — джинси, і, на її думку, вони доречні завжди й з усім. Вона обирала обтислі моделі як яскраво синього, так і сірого тонів, які доповнювала туфлями-човниками, високими чоботами та взуттям на пласкій підошві.

Серена Ван Дер Вудсен

Високі чоботи Kachorovska

Серену від Блер відрізняє також і її взуттєвий гардероб, великий відсоток якого припадає на високі чоботи, а туфлі вона лишає для особливих нагод.

Високі чоботи Ван Дер Вудсен одягає зі своїми улюбленими джинсами.

Серена Ван Дер Вудсен

Намисто Lutiki

Щодо прикрас, то улюбленим елементом Серени є намисто. І в її образах воно має виділятися: це обʼємні, яскраві моделі або поєднання одразу декількох виробів.

Серена Ван Дер Вудсен


Реклама

Популярні матеріали

Як українці залицялися: прояви уваги, традиції та правила наших...


14 ніжних манікюрів до Дня закоханих


10 романтичних фільмів на Netflix


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

5 фільмів про сильних жінок

Популярні матеріали