Чому всі у захваті від old money aesthetic

Тренд, який підриває TikTok

Стриманість, витончена елегантність, мінімалізм і найвища якість замість логоманії і яскравих кольорів: TikTok та Instagram захопив новий тренд (абсолютно протилежний всім попереднім і швидкоплинним) — Old money aesthetic. «Естетика старих грошей» притаманна багатіям, які успадкували свої статки від батьків (в ідеалі — щонайменше в сьомому поколінні).

Ralph Lauren

Вважається, що такі люди не прагнуть хизуватися своїм статусом за допомогою одягу, тому обирають речі, які виглядають просто і водночас «дорого» і при цьому відзеркалюють стиль та захоплення представників old money (тенісна спідниця — для занять спортом, класичні костюми — для навчання в університеті Ліги плюща).

Ralph Lauren

Стиль принцеси Діани 80-90-х років, Блер Уолдорф із серіалу «Пліткарка», Дікі Грінліф із фільму «Талановитий містер Ріплі», більшість колекцій Ralph Lauren сьогодні слугують натхненням для юних тіктокерів, які імітують в мережі життя спадкових мільйонерів. Цифри просто вражають: у хештегів #oldmoneyaesthetic та #oldmoney кількість переглядів йде на мільярди. В чому ж секрет цієї естетики?

Кадр із фільму «Спенсер»

Найімовірніше, що рано чи пізно ми всі втомлюємося від безкінечної гонитви за наймоднішим, найстильнішим, найтрендовішим. Так, «надлишок смаку вбиває смак». Саме тому абсолютно природно ми повертаємося до силуетів, тканин і фактур, які не втрачають актуальності з сезону в сезон (згадаймо хоча б про тренд на «стиль прибережної бабусі»).

Кадр із серіалу «Пліткарка»

Але найбільша привабливість цього тренду, певно, полягає в тому, що для того, аби доторкнутися до «естетики старих грошей», зовсім не обов’язково народитися в багатій сім’ї чи мати шестизначні цифри на банківських рахунках. Цілком достатньо поєднувати светри крупної в’язки, лаковані лофери та дербі, сорочки поло і тенісні спідниці так, аби вони виглядали «статусно», вказуючи при цьому на наявність смаку, а не статків.

Кадр із фільму «Талановитий містер Ріплі»

Якщо «естетика старих грошей» зацікавила і вас, пропонуємо кілька подіумних варіантів для натхнення.

  • Miu Miu
    Miu Miu
  • Christian Dior
    Christian Dior
  • Ralph Lauren
    Ralph Lauren


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали