Наймодніший аксесуар з подіуму, який ми носитимемо і взимку, і влітку

Одна деталь, яка кардинально змінює образ

До ліктя, короткі, без пальців, в`язані чи шкіряні — хоча при згадці про рукавички на думку спадають переважно холодні зимові дні, ця покупка не втратить своєї актуальності навіть влітку. Цьогоріч рукавички, яків основному слугують для захисту рук від низьких температур, вітру або снігу, стали модним аксесуаром, який не має жодних обмежень щодо поточного сезону. За допомогою них свої образи вже урізноманітнюють модні інфлюєнсери та стилісти. Ба більше, навіть головні модні гіганти, серед яких Fendi та Saint Laurent, підтвердили, що рукавички — головний аксесуар не лише цього, а й наступного року. Дизайнери не зважали на те, що рукавички незмінно асоціюють з зимою, й натомість із задоволенням використовували їх у своїх колекціях для сезону весна-літо — 2024, без зайвих зусиль збагачуючи образи.

Fendi

Saint Laurent

Tods

Не втрималися від того, щоб доповнити свої образи рукавичками, й it-girls Гейлі Бібер та Кендалл Дженнер — моделі доповнили свої образи на Тижні моди в Парижі довгими шкіряними пальтами. Хейлі обрала тренд «без штанів», а Кендалл вдягла сукню, яку ледь було видно за верхнім одягом.

  • Фото: @danixmichelle
    Фото: @danixmichelle
  • Фото: @danixmichelle
    Фото: @danixmichelle

Рукавички — це не лише стильний вибір, їхня універсальність та багатофункціональність додає їм додаткових балів у рейтингу найважливіших доповнень до нашого гардероба. Вони не знають сезонних обмежень, тож цілий рік надихатимуть вас на експерименти зі стилем та зайвий раз нагадуватимуть про те, що мода не знає кордонів.

За матеріалами: elle.pl


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали