Розкіш полягає у комфорті: огляд нової колекції Fendi весна-літо — 2024

Натхнення, елегантність і свобода

Днями у Мілані Кім Джонс презентував колекцію жіночого одягу весна-літо — 2024 бренду Fendi, що поєднує елементи естетики з його попередньої колекції от кутюр з римською свободою. У лінійці SS`24 розкіш полягає у комфорті та спокійній впевненості. Їх дарує вбрання, що дозволяє кожному почуватися собою. 

Fendi

«Fendi SS`24 — це прогулянка Римом, де буденне підсилюється і стає незвичайним, історії переплітаються з теперішнім, а безтурботний особистий стиль відображає внутрішній світ», — ділиться бренд в Instagram. 

Кім Джонс представив речі у фірмових кольорах Fendi, які були присутні ще у колекції весна-літо — 1999, а також доповнив образи моделей знаковими для бренду сумками. У колекції прослідковуються й нові стилі, асиметричні та незвичні деталі, зокрема зав’язані навколо рук або талії рукави. 

Акцентною деталлю лінійки стали рукавиці, виконані у червоних, оранжевих, жовтих, блакитних та інших трендових кольорах. Серед основних матеріалів, використаних дизайнером — шкіра, як гладенька, так і з активною фактурою. Окрім цього, увагу варто звернути на принти, зокрема геометричний та анімалістичний. 

Сьогодні ми пропонуємо вам розглянути нові дизайни Кіма Джонса з колекції Fendi.


Реклама

Популярні матеріали

Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Наука, наукині й ШІ в Україні


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали