Найсміливіший тренд сезону: образи «без штанів»

No pants — no problems?

Новий осінньо-зимовий сезон ми зустрічаємо без штанів. Буквально. Так, попри популярність нормкору та офіскору, які передбачають максимальну стриманість, частина модних брендів пропонує нам набратися сміливості та… відмовитися від «низу» у своїх образах. Тенденція зародилася на подіумах кілька сезонів тому, зокрема, в колекціях Bottega Veneta, Loewe, Dolce&Gabbana тощо, але закріпилася на модному п’єдесталі завдяки Міуччі Прада та її колекції Miu Miu FW 2023/24 — так, саме тій, де Емма Корін дефілювала в трусиках зі стразів, вдягнених поверх капронових колготок. Зірка серіалу «Корона» досить швидко перенесла цей подіумний тренд і до світського життя, з’явившись кілька тижнів тому без штанів на одному із заходів Венеції.

Getty Images

До Емми цим стилістичним прийомом вже встигли скористатися Кендалл та Кайлі Дженнер, Хайлі Бібер та Белла Хадід.

Instagram: @kendall

Однак якщо оголювати «низ» і з’являтися на вулицях в трусиках ви ще не готові, радимо розглянути варіанти з об’ємним светром і щільними колготками (як це було на показі Ferragamo), «прикритися» блейзером oversize та високими ковбойськими чобітьми, як це зробила українка Аліна Френдій під час Тижня моди в Копенгагені, або ж взагалі замінити трусики на короткі шорти.

Instagram: @alina_frendiy

Так, передбачаємо, що тренд no pants поки що викликає у вас більше питань, аніж відповідей. Але комбінації та бра теж не одразу стали елементами повсякденних образів, і пройшло чимало століть, доки вони вийшли за межі спалень. Тож чи соромно, коли видно?

 • Ferragamo
  Ferragamo
 • Y/Project
  Y/Project
 • Dilara Findikoglu
  Dilara Findikoglu
 • Giambattista Valli
  Giambattista Valli
 • Dolce&Gabbana
  Dolce&Gabbana
 • Miu Miu
  Miu Miu
 • Miu Miu
  Miu Miu
 • Miu Miu
  Miu Miu


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


5 головних трендів спідньої білизни 2024


Нові колекції від українських брендів, на які необхідно звернути...


Читайте також
Популярні матеріали