Картата сорочка — головний тренд весни 2023-го

Розповідаємо, як її носити та де знайти ідеальну

Новий сезон ознаменувався поверненням багатьох трендів 90-х. Головну роль на подіумах і в street style хроніках відіграють штани з заниженою талією, лаковані та шкіряні елементи, карго. Одним із таких трендів, які феєрично повертаються в наші гардероби, стали картаті сорочки. Повсякденний елемент одягу, прототипом якого стала вовняна сорочка в червоно-чорну клітинку від Woolrich, створена у 1850-ті, можна стилізувати безліччю способів.

Найпопулярніший спосіб з подіуму — носити сорочку розстебнутою, поверх базових майок, топів, футболок. У такому виконанні картата сорочка стає чудовою альтернативою піджаку чи легкій куртці. Ще один спосіб носити сорочку в клітинку — пов’язувати її на поясі в тандемі з трендовими бомберами, светрами. Такий елемент додасть образу легкості та розслабленості — саме того, чого нам так хочеться у новому сезоні. Окрім культового червоно-чорного кольору, актуальними будуть пастельні кольори, натхненні весною: блакитний, рожевий тощо.

Обираючи сорочку, обов’язково варто звернути увагу на якість тканини — повсякденний елемент гардеробу виглядатиме «дорого» лише за умови, що його створено з якісних матеріалів. Якісні, стильні та приємні до тіла картаті сорочки можна знайти в українського бренду Rêve. Історія бренду розпочалась саме зі створення сорочок, тому вони і досі залишаються його візитною карточкою.

Особливо багато часу дизайнери присвячують пошуку принтів, оскільки саме від їхньої гармонійності, пропорцій та геометрії загалом залежить, наскільки легко сорочка поєднуватиметься з іншими речами.

Водночас, бренд тішить своїх постійних та нових клієнтів новинками: кардиганами, стильними спортивними костюмами, які можна носити будь-куди, і не тільки. Головна задача бренду — створювати якісні, комфортні і стильні речі, які ідеально впишуться у ваш базовий гардероб і слугуватимуть вам не один сезон.

Обрати ідеальну картату сорочку і не тільки можна за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали