Антитренди зими 2022

Речі, які вам точно не знадобляться

Узимку здоровий глузд цілком резонно бере гору над стилем. Але однак на деякі модні правила варто звернути увагу: як мінімум для того, щоб почуватися в зимових образах затишно і впевнено і в такий спосіб підвищувати свій настрій. Ми підготували короткий список речей, які з таким завданням не впораються, а отже, їх можна сховати подалі.

Подовжений пуховик

антитренды зимы

Така модель, безумовно, має найвищі термовластивості, але ось щодо стилю, то до неї є занадто багато питань. Якщо ви зовсім погано переносите холод і максі-пуховик вам необхідний, то вибирайте моделі з оверсайз-силуетом. А краще придивіться до вкорочених пуховиків з акцентним поясом на талії і доповнюйте їх, наприклад, широкими джинсами, під якими цілком може сховатися рятівний шар термобілизни.

Уггі

антитренды зимы

У зручності такого взуття сумніватися не доводиться. Як і в тому, що їхній зоряний час припав на «нульові» і «десяті». І як би відчайдушно маркетологи не намагалися підняти престиж цього взуття, розсилаючи нові семпли інфлюенсерам, сьогодні воно чудово підходить для заміських прогулянок снігом, але в мегаполісі конкуренцію вже не витримує.

Шапка біні з помпоном

антитренды зимы

На користь шапки з помпоном завжди говорять її термовластивості. Але на противагу їм виступають цілком логічні звинувачення у надмірній інфантильності. Тому, якщо ваша мета — мати стильний вигляд, а не створювати family look з молодшими родичками, то краще від такої шапки відмовитися. Тим паче, що теплі та модні альтернативи існують — починаючи від утеплених панам і закінчуючи капорами та балаклавами.

Прямі джинси

антитренды зимы

Повністю не брати таку модель до уваги не варто — вона цілком може стати у пригоді вам улітку. Але ось у зимовий період куди більш універсальними будуть широкі прямі джинси або балони — вони і з верхнім одягом поєднуються фактурніше, і краще збережуть тепло.

Тартан

антитренды зимы

Такий різновид клітинки по праву вважається класичним. Але цього сезону його змістили з п’єдесталу сіре та чорне забарвлення. Та й загалом, велика клітинка не потрапила цієї зими у топ тенденцій, тому її використання у повсякденних образах поки що можна мінімізувати.

 

 


 

 


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали