ПІДБЕРІТЬ СОБІ КОЛІР ВОЛОССЯ І ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО...

БОРЕМОСЯ ІЗ ПЕРЕДЧАСНИМ СТАРІННЯМ ШКІРИ: ЯК...

УЧЕНЫЕ ВЫЯСНИЛИ, О ЧЕМ ЧАЩЕ ВСЕГО ВРУТ В...

5 СЕКРЕТОВ, КОТОРЫЕ ПОМОГАЮТ ХЭЛЛИ БЕРРИ В 54...

ВИДЕОФАКТ: КРИССИ ТЕЙГЕН И ДЖОН ЛЕДЖЕНД СТАНУТ...

Віддаємо стару білизну на утилізацію та отримаємо нову: сервіс для українок від brabrabra

Соціально відповідальний проект у партнерстві із організацією «Україна Без Сміття»

Рейтинг статьи / 0
5 5 3

Погодьтеся, кожна з нас має в гардеробі ту-єдину білизну, із якою важко розпрощатися. На те є декілька причин. Перша: ми точно знаємо, що завжди можемо покластися на той єдиний бра, який випадково потрапив тобі у руки і завжди підтримував та виручав. Стару білизну зазвичай зберігають та не наважуються викинути через думку «я таку більше не знайду», не замислюючись над тим, що така білизна також може бути шкідлива для стану шкіри.

 

Ви знали, що 79% жінок обирають невірний розмір бра? Це призводить до дискомфорту в тілі, псує настрій, та може спричинити проблеми зі здоров’ям.

Друга причина: звичка до накопичування речей. Це коли шопінг здійснюється не за потреби, не з цілю користі, а лише як процес підняття настрою.

Само тому український бренд сервісу білизни brabrabra у партнерстві із ГО «Україна Без Сміття» вирішили запустити акцію з відповідальної утилізації старої білизни. В основі кампанії поклали меседж «Коли любиш — відпусти». Соціально відповідальний проект розпочато, щоб охопити всі сторони питання: екологічно позбавитися від старої білизни та отримати шанс знайти свій ідеальний комфортний бра, який позбавить потреби у нескінченому пошуку комфорту.

Стару білизну можна здати у кожній студії та отримати вигоду на нову, комфортну та красиву білизну одночасно.

У студіях brabrabra по всій Україні працюють дівчата брафітерки, які кожній клієнтці проводять брафітинг та допомагають підібрати комфортний бра саме для неї.


Механіка нового сервісу для українок:

 1. Оберіть білизну, з якою ви готові попрощатися
  Це можуть бути трусики та бра будь-якого бренду.
 2. Покладіть білизну у спеціальний пакетик із наліпкою
  Пакетики видаватимуться при онлайн-замовленні або покупці білизни в студії brabrabra.  До одного пакетику можна покласти лише дві одиниці білизни: або дві пари трусиків, або дві пари бра, або ж комплект.
 3. Кількість білизни, яку ви можете здати на утилізацію — не обмежена, головне, аби всередині одного пакетику було не більше двох одиниць.
   
 4. З 1 по 31 липня приносьте білизну до спеціальних боксів у будь-яку із студій комфортної білизни brabrabra.
 5. Отримуйте вигоду на нову білизну brabrabra.
  Віддаючи свою стару білизну на утилізацію, ви отримаєте промокод для купівлі нової.

Промокод діє до 31 серпня 2020 року лише у студіях комфортної білизни brabrabra, де дівчата брафітерки допоможуть підібрати вам нову білизну.

Чому це важливо не тільки для вашого гардеробу

Сьогодні в Україні і всьому світі існує лише три способи поводження з відходами: захоронення, спалювання й переробка. Якщо матеріали, які стали відходами, не можна переробити, то лишаються два варіанти: утилізувати їх за допомогою високотемпературного спалювання або ж викинути на звалище.

украинские бренды белья

В ієрархії поводження з відходами захоронення — найнижчий і найбільш безвідповідальний рівень, якого уникають усі розвинені країни.

Справа у тому, що коли змішані відходи разом із харчовими залишками викидають на звалище, з часом це призводить до їх неконтрольованого горіння просто неба. Справа в тому, що органіка під час розкладу без доступу кисню перетворюється у вибухонебезпечний газ метан. Під навалою сміття на глибині 1–2 метри з’являються величезні шари газу, які з часом вибухають. Внаслідок цього у повітря здіймається шалена кількість вкрай токсичних речовин.

Високотемпературне спалювання на заводі вважають кращим за захоронення, бо це технологічний процес, під час якого відходи спалюють у потоках гарячого повітря з керованою температурою до 1500 °С.

Ця технологія рекомендована до використання як найкраща для термічної утилізації небезпечних відходів і відповідає Директиві Європейського Союзу 2000/76, що жорстко регламентує технологію спалювання небезпечних відходів.

Ціна високотемпературного спалювання в Україні вища за захоронення приблизно у 20 разів, саме тому захоронення таке поширене. Адже не всі розуміють, яку високу ціну ми насправді сплачуємо за наслідки дешевого захоронення.

Саме тому brabrabra у партнерстві із ГО «Україна Без Сміття» вирішили запустити акцію з відповідальної утилізації старої білизни. Високотемпературне спалювання зібраних речей відбуватиметься на заводі «Тарком Екосервіс», який має відповідну ліцензію на здійснення такої діяльності.

«Ми мусимо обирати кращі з доступних технологій для утилізації відходів. Звалища потрібно зупинити й розказати українцям про їхню небезпеку.

Мало хто здогадується, існування звалищ ми щодня фінансуємо з власних гаманців.

Якби ми знали, що існують кращі варіанти — користувалися б ними. Наша спільна акція з відповідальним бізнесом це демонструє», — коментує Євгенія Аратовська, експертка у сфері управління відходами, засновниця проекту «Україна без сміття».

Бренд сервісу білизни brabrabra кожного місяця запускає новий проект для українських дівчат. Мета кожного сервісу —  створити атмосферу комфорту, впевненості у собі та подарувати насолоду дівчині у кожній деталі під час її взаємодії з брендом.

Наприклад, у червні був запущений сервіс з підбору ідеального бра, відповідно до індивідуальних особливостей жіночого тіла.

Для цього був винайдений індекс комфортної посадки (ІКП). Це авторська розробка: формула, що допомагає визначити вірний розмір дівчини та підібрати правильні форми та моделі бра саме для неї.

купить украинское белье

У липні brabrabra запрошує взяти участь у проекті з відповідальної утилізації білизни — попрощатися зі старими речами в студіях комфортної білизни brabrabra, а натомість отримати вигоду на придбання нового комфортного комплекту.

 

Головні б'юті-тренди цього літа

Боремося із передчасним старінням шкіри: як правильно захищатися від сонця?

Ближе к телу: личный разговор о роли нижнего белья в жизни каждой девушки

Сексуальный гороскоп на август для всех знаков зодиака

Рецепт лавандового скраба для тела от beauty-специалиста Terre Blanche Hotel Spa Golf Resort

Салат с киноа, тахини, орехами и апельсинами от шеф-повара Филиппа Журдена