TRIP:TYCH відкриває свій простір у самому серці Києва

Відтепер є можливість познайомитися з виробами особисто

Уже сьогодні український бренд TRIP:TYCH відкриває власний простір у самому серці Києва — за адресою вул. Гончара, 24. Команда бренду дуже щаслива, що їй нарешті вдалося знайти ідеальне розташування, адже завдяки досвіду поп-апу в готелі Bursa, де TRIP:TYCH був представлений з квітня по жовтень цього року, стало очевидним, що фізичне представлення всіх косметичних засобів, а також прикрас дуже важливе. 

«За час, коли ми були представлені в Bursa, ми зрозуміли, наскільки важливо людям мати можливість прийти та познайомитися з TRIP:TYCH особисто: зануритися в нашу атмосферу, відчути всі аромати парфумів, спробувати на дотик прикраси. Весь простір виглядає так, як я собі його уявляла всі ці роки: у ньому дуже багато японських інтерʼєрних рішень — напевно, через моє бажання відвідати цю країну. Замість пластику ми використали метал та дерево, зонували простір ширмами, додали паперові світильники, ротанговий стіл та подушки для сидіння», — розповідає Аня Гончарова, співзасновниця та креативна директорка бренду TRIP:TYCH.

«Я хотіла, щоб шоурум був затишним, щоб тут було комфортно і приємно знаходитись. Найважливішим елементом для мене особисто є великий чорний стіл, який я розробила та пофарбувала сама. На ньому тепер представлені всі прикраси TRIP:TYCH. Якщо уважно придивитись, стіл зроблений у формі букви Т, і для мене це дуже важлива деталь — тепер частинка мого серця завжди знаходиться в Києві, на вул. Гончара, 24». 

Простір бренду TRIP:TYCH працює з вівторка по неділю з 11:00 до 20:00, понеділок — вихідний. 


Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали