Свято життя: ювелірний дім SOVA присвятив новорічну колекцію Риму

12 феєричних прикрас

Ювеліри бренду SOVA створили новорічну колекцію SOVA Rome, надихнувшись простором та величчю, гармонійністю та індивідуальністю вічного міста. Такий вибір — це заява про рішучість. Рим не визнає напівмір. Він спонукає бути собою, наче героїня «Солодкого життя» Фелліні на вечірці просто неба — хочеш, танцюй босоніж, хочеш – купайся в фонтані Треві. Місто не приймає сумнівів, але підносить щирість та жагу брати від життя все.

Прикраси з нової колекції — це інтерпретація ліній і форм античної архітектури та жвавого духу сучасного Риму. Це масштаб, динаміка, ясність, які ювеліри SOVA втілили у жовтому та білому золоті й діамантах. В колекції 12 масивних, але лаконічних предметів: кольє, перснів та браслетів. Вони надихають святкувати не лише новорічну ніч, а й кожен день року, і найголовніше — себе в них.

Рим — це метафора найзухваліших мрій та бажань про багатства, задоволення, пристрасть, веселощі і вічну красу. Якщо місто доводить це людству протягом трьох тисячоліть, то місія прикрас з колекції SOVA — бути персональним нагадуванням, що свято живе всередині вас.  

Переглянути колекцію можна за посиланням.


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Ці речі носитимуть усі: що потрібно купити, щоб залишатися в тренді...


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


Читайте також
Популярні матеріали