НЕ ТІЛЬКИ ЛИЖІ: ЧИМ ЩЕ ЗАЙМАТИСЯ В АВСТРІЇ

НОВЫЙ TIK-TOK ЧЕЛЛЕНДЖ ВЗРЫВАЕТ СЕТЬ

ОДЕСЬКА БЕССАРАБІЯ 2021: ЩО СМАЧНОГО...

«НЕ ТРЕБА КУПУВАТИ ПОЧУТТЯ ДІТЕЙ БЕЗЛІМІТНИМИ...

5 ФРАНЦУЗЬКИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ МАЄ ПОБАЧИТИ КОЖЕН...

Ретроспективний показ Elena Burenina відкрив новий сезон Ukrainian Fashion Week 2021

Серед моделей співачка Lida Lee, стиліст Олімпія Вайтмусташ та головна редаторка ELLE Соня Забуга

Рейтинг статьи / 0
1 5 1

Цього року український модний бренд Elena Burenina відзначає 15 років. Низку святкових подій з нагоди ювілею розпочав ретроспективний показ, який 5 лютого відкрив новий сезон Ukrainian Fashion Week.

Глядачі мали можливість простежити, як з плином часу змінювалась естетика бренду: від яскравих арт-експериментів, створених в часи навчання Олени у лондонському Central Saint Martins College of Art and Design, до мінімалістичних шовкових суконь та брючних костюмів, які цього сезону користуються великим попитом у Burenina store №1.

На головному подіумі в Мистецькому Арсеналі моделі представили найяскравіші образи різних років, серед яких комбінезон та величезний в’язаний капелюх з дебютної колекції «Амбівалентний архетип», за яку Буреніна у 2006 році отримала Гран-прі на всеукраїнському конкурсі «Погляд у майбутнє», арт-сукня з ляльками з колекції Absolute in Vitro 2011 року, чорне пальто з воронами з колекції Not Here 2012 року,  плямистий total look з колекції Moray 2019 року та брючний костюм з перлинами з колекції Cloud Dancer 2020 року.

«Ми півроку збирали речі для цього показу. Найбільш авангардні моделі, як, наприклад, пальто з воронами, у якому на подіум вийшла головний редактор ELLE Соня Забуга, зберігались в моєму персональному архіві, але ми хотіли вибудувати повну картину еволюції бренду, тому надіслали запити нашим клієнтам. В результаті помаранчева сукня летіла до нас з Мілану, а біла шуба зі штучного хутра – з Берліну», — розповідає Олена Буреніна.

Разом з моделями на подіум вийшли друзі та зіркові клієнти бренду Elena Burenina: DJ та стиліст Олімпія Вайтмусташ, головний редактор ELLE Соня Забуга, співзановниця компанії Domio Group, запрошений редактор ELLE Decoration Юлія Данілова-Мерецька, головний редактор Cosmopolitan Олександра Буринська, бізнес-леді та fashion-блогер Юлія Єрмолаєва та співачка Lida Lee з Monatik Corporation.

«Я не втомлююсь повторювати, що люди – моє головне джерело натхнення. І для мене було важливо розділити цей особливий момент і ці емоції з друзями. Точніше навіть не розділити, а примножити, адже поруч з цими неймовірними жінками все сяє яскравіше. Саме підтримка близьких дає мені сили працювати далі», — додає Буреніна.

Не тільки лижі: чим ще займатися в Австрії

Стало известно расписание Ukrainian Fashion Week No Season 2021

«Я намагаюся уникати спонтанних покупок і речей, які можна одягнути тільки на один вечір», — Соня Забуга

10 привычек девушек, которые никогда не толстеют

Тренды весенней обуви: 10 моделей, которые хотят все

У родині радіоведучих Юрія Рихлика і Ольги Гриневич народилася донька