Мода поза часом: оголошено програму Ukrainian Fashion Week No Season Season

Покази відбудуться у Києві з 31 серпня по 3 вересня

Попри глобальну кризу, Ukrainian Fashion Week оголосив проведення чергового сезону, оприлюднив нову концепцію сезону та продовжує розвивати три напрямки, що були визнані у попередніх сезонах як пріоритетні: підтримка молодих дизайнерів, сталий розвиток моди та міжнародні креативні колаборації. 

Концепція No Season season закликає українських дизайнерів  презентувати колекції у найрізноманітніших форматах: традиційному та всіх можливих формах діджитального. Можна буде представити колекції, що не були продемонстровані минулого сезону, але є актуальними для продажу зараз, та колекції нового сезону.

Програма Ukrainian Fashion Week No Season season:

Невід’ємна складова Ukrainian Fashion Week — платформа New Generation Day — спрямована на підтримку молодих дизайнерів. Їм цього сезону члени Ukrainian Fashion Council передали тканини для пошиття колекцій. Повноцінний New Generation Day продемонструє 8 шоу і два покази у форматі, що з’явився на UFW минулого сезону — Graduate Show українських приватних fashion-шкіл.

31 серпня у Мистецькому Арсеналі Ukrainian Fashion Council проведе у форматі прямої трансляції фінал XXI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє». Свої колекції у фіналі представлять 18 конкурсантів, що були обрані з понад сотні претендентів із 11 міст України.

Цього сезону UFW презентує мультидисциплінарний проєкт Ukraine is the Center of My Universe. Він об`єднає українських дизайнерів та лідерів креативних індустрій у спільній діджитал-платформі, мета якої — презентувати український культурний рух, який широко відомий на світовій арені завдяки fashion-індустрії, на провідних тижнях моди. До проєкту залучені також британські креативні аґенції та незалежні митці з інших країн.

Цього разу Be sustainable! Fashion Summit одержав підтримку Програми малих ґрантів публічної дипломатії уряду США — «Культура та програми для молоді» 2019-2020. Тож сьогодні є можливість відкрити для України більше перспективних свідомих дизайнерів та брендів і надати їм платформу для демонстрації свого потенціалу. Познайомитися з молодими сталими дизайнерами гості UFW зможуть в інтерактивній інсталяції Be Sustainable! Space на головній локації Тижня моди.

Також цього сезону Be Sustainable! Fashion Summit презентує The Swapchain — діджитальну глобальну платформу обміну одягом. The Swapchain — це перше у світі віртуальне ком’юніті, де історію кожного продукту та його екологічний слід можна відстежити за допомогою технології Blackchain. Платформу створено всесвітньо відомими компаніями Global Fashion Exchange та Lablaco, що працюють із fashion-брендами та рітейлерами по всьому світу, впроваджуючи сталі та циркулярні рішення для їхніх бізнесів. Гості дизайнерів отримають можливість взяти участь у «GFX SwapShop on the Blockchain with Swapchain» і протестувати новий глобальний сервіс. Кожен охочий може принести свої речі на обмін, тим самим надати їм нове життя, а також обрати для себе речі, що будуть представлені у просторі.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


10 суконь максі на осінь


Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Читайте також
Популярні матеріали