Pandora презентує колаборацію з «Грою престолів»

Поєднання льоду й полум’я у новій колекції

Найбільший у світі ювелірний бренд Pandora втілює в реальність мрії багатьох прихильників саги «Гра престолів», презентуючи нову колекцію з 12 ексклюзивних прикрас. Натхнені героями та символами фентезійної історії, ювелірні вироби здивують вас новими техніками дизайну. Ця унікальна колаборація побачить світ вже 28 вересня. 

Колекція Game of Thrones x Pandora, створена в рамках офіційного співробітництва з Warner Bros. Discovery Global Consumer Products, оживить улюблену багатьма всесвітньо відому історію. 

Pandora

«Кожен ювелірний виріб з колекції розповідає власну історію та здатний перенести вас до знакового моменту з серіалу або до улюбленого персонажа. Для нас було надзвичайно важливо відобразити символи та сюжетні лінії саги. Символізм цих прикрас може надихнути вас відчути себе неймовірно сильними, ніби не існує нічого неможливого», — коментують партнерство креативні директори Pandora Філіппо Фікареллі та Франческо Терцо. 

Світ Game of Thrones особливий своїми родинами, їхніми домами та символами, гербами та гаслами, а також харизматичними персонажами, які об’єднані загальною ідентичністю. Ця колекція втілена у концепції, де прикраси виступають неначе обладунки, а їхні окремі елементи дозволяють власникам проявити свою індивідуальність. 

Pandora

Дизайн кожної з прикрас відображає історію, неповторну айдетику та дух фентезійної саги. Для імітації заліза Pandora використовував вже традиційне для нього оксидування стерлінгового срібла, яке додає виробам контрастності та темних акцентів. Намистина «Залізний трон», що уособлює владу та лежить в основі історії, є деталізованим відтворенням тих самих мечів. Вона інкрустована зеленим кристалом, що нагадує смарагд. 

Прикраси з колекції можна придбати у фірмових магазинах Pandora, а також в офіційному інтернет-магазині за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали