НЕ ПРОПУСТИ: У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ ЛІТНЯ ВЕЧІРКА ELLE...

ФРАНЦУЗСКИЙ ПРИЕМ: 10 СПОСОБОВ СТАРЕТЬ КРАСИВО...

20 МЕЛОЧЕЙ, ИЗ КОТОРЫХ СОСТОИТ БОЛЬШАЯ ЛЮБОВЬ...

КУДИ ПІТИ: 7 ПОДІЙ ЦИХ ВИХІДНИХ

«ЕСЛИ У ТЕБЯ ЕСТЬ МОЗГИ, ТЫ ПРОСТО ОБЯЗАН ИХ...

Філологічна діва: огляд колекції LAKE Studio FW2017-18

Соломія Шваб про поезію і багатство в найкрасивішій колекції сезону

Соломія Шваб

6 февраля 2017

Фото: UFW

Про Lake можна почати говорити з такої кількості ракурсів, що аж очі розбігаються. Вони вже стали традиційною командою, яка отримує нагороду «найкращий дизайнер» в Best Fashion Awards, вони побили всі рекорди по колабораціях в межах однієї колекції. Вони навіть дозволили собі змінювати ключових дизайнерів, розриваючи такий же міцний союз, як Dolce and Gabbana. І вони презентували нову колекцію в межах сезону осінь-зима 2017-18 на Ukrainian Fashion Week. Тому поговоримо про останнє.

Показ відбувся у Національному музеї літератури, у стінах, котрі, мабуть, дуже давно не бачили такого ажіотажу, як цього вечора. Всі очікування глядачів справдилися – бренд підтвердив свій професіоналізм у повному розумінні цього слова, залишившись відданим красі і щедрим на якість. Але, схоже, змінилася цільова аудиторія. Якщо раніше цей одяг міг вдягнути кожен чоловік і кожна жінка на «урочистий» вечір, то з даною колекцією це буде не так просто зробити. Її стилістика нагадує західну стриману розкіш, яку можуть дозволити собі не тільки ті, хто достатньо для цього забезпечений, а й ті, хто знає толк у естетиці. Чи правильно робити такий висновок після однієї колекції – важко сказати. Але може дівчата і не ставили собі за ціль дочекатися нашого розуміння ситуації, зважаючи на те, що натхненням для дизайнерок стала одвічна загадка криптографії «Рукопис Войлока».

Так чи інакше, цей сезон про багатство: в колекції представлені всі можливі сукні, халати, костюми, брюки, спідниці, пальта, пояси-корсети, головні убори, сумки, аксесуари і взуття. Кольорова гама, за традицією, в натуральних тонах, і коливається від сірого до багряного-червоного. Залишається почерк, який підняв Lake на вершину, але закріплюються і нові характерні символи, які в бренд принесла Настя Рябоконь.

Символічна тут і кількість тих самих колаборацій. Співзасновниця  Cover #1 Тетяна Немченко розробила капори із жакарду, шапки зі штучного хутра і капелюхи з елементами вишивки. Moreca Atelier створили три моделі сумок, а Настя Аленикова долучилася до створення аксесуарів. Все це робить колекцію осінь-зима 2017-18 від Lake одним із найнезабутніших видовищ Ukranian Fashion Week.

Расследование ELLE: как в Украине выбирают лучшего дизайнера

Объявлена программа Ukrainian Fashion Week SS 18

20 лучших украинских дизайнеров в съемке ELLE

Загрузка...