«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ В ХАРЬКОВЕ. НАЗВАНЫ...

КОРОЛЕВСКИЙ СТИЛЬ: 20 ВЕЩЕЙ КАК У МЕГАН МАРКЛ...

«Я ЛЮБЛЮ ОБНИМАТЬСЯ. ЕСЛИ БЫ Я БЫЛА ОСЬМИНОГОМ, Я...

Храм любові: огляд колекції Frolov FW2017-18

Соломія Шваб про найвидовищніше шоу ювілейного сезону UFW

Те, що цього сезону із українською модою зробив Іван Фролов – це розрив усіх можливих комплексів, штампів і обмежень в голові як модних «експертів», так і серед противників української моди як такої. Бренд Frolov, незважаючи на свою молодість, завжди йшов на крок вперед багатьох дизайнерів, залишаючись вірним собі і своїй естетиці. 


Показ колекції осінь-зима 2017-18 був ознаменований церковною тематикою, на що натякав і відеотизер, презентований заздалегідь. Атмосферу створювали ікони, запах ладану і «Слався», «Іван Богослов» у виконанні хорової капели «Дзвіночок» під керівництвом залуженого артиста України Рубена Толмачова. Саме виступ хору зачарував присутніх навіть раніше, ніж колекція «forlove» була презентована. Це було так: вони взяли першу ноту, навколо розкинулися звуки блаженства, ми зашарілися, потім захопилися і, зрештою, закохалися. В такій атмосфері одяг виглядає, як ніколи, особливо.


Іван звертається до одягу священнослужителів, що читається в сукнях до землі, в халатах, які могли б нагадувати, як попередню колекцію, так і рясу. Серед тканин домінує парча, яка чудово підходить під загальну асоціацію із брендом Frolov, хоч і залишає сумніви у своїй якості. В ролі принта з’являються руки, складені в молитовний жест. Кольорова гама коливається між п’ятьма кольорами і декількома відтінками: тут і традиційний червоний, і бежевий, і чорний. Продовжує Іван і лінію туго затягнутих корсетів, в’язаних бра, мережевних топів і суконь-комбінацій. 


В загальному ключі це історія не про церкву. Це історія про віру в любов, яка мала б стати головним інститутом людських взаємостосунків. Таку релігійність Нікіта Середа, стиліст показу, передав в принципі не без гріха, оголюючи як жіноче, так і чоловіче тіло. Світло цих образів і колекції загалом відображається в свободі, в інтелігентності і в провокації. Intelligent provocatoin #forlove, як сказав би сам Іван Фролов. І справді, чудова провокація, в яку неможливо не закохатися.