Трендові казаки та стильні ботфорти: усі тренди сезону в новій колекції MARSALA FW22

Натхненну містом і жінками, які в ньому мешкають  

У центрі уваги українського бренду завжди жінка: тендітна, ніжна чи сильна. Але завжди справжня. У колекції актуального сезону дизайнерка Марія Маслій звертається до жінки в місті — активної, урбаністичної, вдумливої та завжди трохи квапливої.

Архітектура Києва, зокрема, доля пам’яток українського модернізму, не залишає осторонь нашу героїню. Вона захоплюється навколишнім, оберігає та бореться за нього. Життя міста знайшло своє зображення в архітектурних геометричних формах взуття з нової колекції FW21/22: тут і комфортні чоботи, і гострі казаки, і ботфорти з контрастними деталями. Усе для того, щоб жінці було комфортно. На вулиці чи в офісі, у барі чи на побаченні.

Кампейн колекції було розроблено у колаборації з художником Олександром Барболіним, який розмістив жінку в місті, що потребує її допомоги: на картинах можна знайти такі архітектурні об’єкти, як «Квіти України», експериментальний критий ринок «Залізничний» та Палац культури імені Корольова.

Серед муз колекції — жінки, чий внесок у майбутнє міста та країни неможливо недооцінити: журналістка-розслідувачка та фіналістка Пулітцеровської премії Тетяна Козирєва, артистка Катерина Молчанова, активістка та комунікаційниця Леся Донець. 


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Как организовать отдых с ребенком, чтобы он не превратился в пытку...


Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


Читайте также
Популярные материалы