INTERTOP x MAVKA: нова ліцензійна колекція спільно з українським мультфільмом

Неймовірно стильна та автентична

Український fashion-ритейлер INTERTOP випустив нову колаборацію з українським анімаційним фільмом «Мавка. Лісова пісня». Це ліцензійна колекція дитячого і дорослого одягу та аксесуарів, що складається з футболок, світшотів та шоперів з унікальним дизайном, натхненим мультфільмом. 

Мавка. Лісова пісня

«Мавка. Лісова пісня» — найочікуваніший український анімаційний фільм останніх років за мотивами драми-феєрії Лесі Українки. Мультфільм просуває та популяризує автентичну українську культуру й спадщину на весь світ і привертає увагу дітей та дорослих до екологічних проблем через образи героїв.

Відтепер ця світла історія дружби, кохання, сміливості та магії перенеслася ще й у ліцензійну колекцію. До неї увійшли речі із зображеннями ключових героїв: Мавки, Жабокиця, Чорної лелеки, Шустя, Гука та інших, а також рун і автентичних українських орнаментів.

«Колекція INTERTOP x MAVKA сприятиме поширенню нашої культури та мистецтва у світі, а також залученню нових шанувальників української анімації. Партнерство з "Мавкою" було дуже важливим для INTERTOP, як для провідного українського fashion-ритейлера, адже цей проєкт підкреслює зв’язок компанії з національною культурою, нашу підтримку таких значущих дитячих проєктів та української мультиплікації», — прокоментувала маркетинг-директорка INTERTOP Ukraine Марія Самплавська.

Мавка. Лісова пісня

«Ми радіємо, що Всесвіт Мавки виходить за межі мультфільму і дарує емоції наживо. Колекція INTERTOP x MAVKA неймовірно стильна. Ми вдячні команді INTERTOP за надзвичайну оперативність та залученість у проєкт. Щасливі працювати разом і впевнені в успіху колекції», — поділилася Тетяна Рубан, директорка Nerd agency, ліцензійної агенції FILM.UA Group.

Колекцію INTERTOP x MAVKA вже можна придбати в магазинах INTERTOP та на сайті INTERTOP.UA за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали