«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

«ЭТО НЕ БРЕХЛИВАЯ ПАУЗА», ― НАСТЯ КАМЕНСКИХ...

ПО СУТИ: ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ О БЕРЛИНАЛЕ 2019...

ВИКТОРИЯ БЕКХЭМ РАССКАЗАЛА О СВОЕЙ ПРИВЫЧКЕ...

7 незвичних моделей у проекті Ukrainian Fashion Week

У фото- та відеопроекті "Who is on beauty today" позують 7 абсолютно несхожих одна на одну дівчат і доводять те, що краса є у кожному з нас

Фото: Денис Маноха

Теги:
Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Програма сприяння громадській активності . Проект присвячений красі: грандіозній, неосяжній, такій, що живе в кожній людині незалежно від її особливостей. Досить часто ми чуємо про те, що кожен гарний по-своєму і що красу можна віднайти всюди – і для нас це не просто влучна й делікатна фраза. Це теорема, яку ми доводимо нашим проектом.

В об’єктиві фотографа Дениса Манохи та оператора Макса Лебідя позували 7 дівчат – зовсім різних, не схожих одна на одну, проте однаково гарних і зовні, і зсередини. Приміром, Оксана Кононець – модель у візку, яка у 2016 році стала переможницею конкурсу «Краса без обмежень». Зараз Оксана не тільки продовжує займатися модельною справою – вона ще й є директоркою благодійного фонду «Нескорені», який займається інтегруванням людей із проблемами хребта в індустрію моди.

Варто лише поширше подивитися навколо і подякувати за все, що є у людини

Ще однією героїнею Who Is On Beauty Today стала Саша Шаталова, трансґендерна дівчина, що три роки тому вирішила змінити стать. Саша завжди розуміла, що як жінка відчуває себе комфортніше, і зараз ні про що не шкодує – в інтерв’ю у рамках проекту вона розповідає, що за будь-яких умов відчувала б себе гарною, що б там не думали і не говорили інші.

У нашому проекті також Галина Бурнишева, 67-річна модель та колишня журналістка, розповідає про те, що люди літнього віку часто не усвідомлюють цінності кожного моменту життя. «Варто лише поширше подивитися навколо і подякувати за все, що є у людини», – певна вона.

Окунні Тосін, модель та лікар з Нігерії, яка зараз живе і працює в Україні, говорить про те, що люди часто занадто скупі на компліменти – їм важко сказати та зробити щось приємне, навіть коли вони справді так думають. Сама Тосін може легко підійти до незнайомої людини та похвалити колір її волосся – і дівчина переконана, що так робити має кожен.

Анастасія Бондарєва – 16-річна модель із альбінізмом, яка довго чула від людей, що вона дивна, проте згодом почала дослухатися до тих, хто говорив, яка вона вродлива – повірила в це і почала цим надихатись.

Міра Марчук також працює моделлю, проте останнім часом почала працювати як художниця і зараз готує власний великий проект. Нарешті – Саша Кутас, українська модель із інвалідністю, яка говорить:

«Найстрашніше для мене – бути у сфері моди недоречною. Хочу показати своєю діяльністю: я – професіонал, а не соціальний проект»