Дизайнер епатажного образу Джареда Лето на Met Gala 2023 розповів про створення костюма

Один із найбільш запам’ятовуваних аутфітів

На щорічному балі костюма Met Gala складно не помітити Джареда Лето. Кожного разу він вражає своїм вбранням, і цьогорічний образ актора не став винятком. Джаред з’явився у ростовому костюмі кішки Карла Лагерфельда Шупетт. Одні прихильники вважають цей образ більш доречним для Гелловіну, інші дарують акторові титул «переможця Met Gala 2023», однак ніхто не заперечує, що Лето був одним із найяскравіших гостей.

Джаред Лето

Джошуа Балстер, який був керівником проєкту костюма кота, розповів виданню The Guardian, що процес створення був «справжніми американськими гірками». Лише після підписання угоди про нерозголошення працівники студії SCPS дізналися, хто буде клієнтом, і вони були в захваті.

«Нам подобається те, що Джаред робить на червоному східнику, він завжди надзвичайно креативний. Ми справді захоплюємося цими першокласними костюмами», — поділився Джошуа.

Секретність додала роботі складнощів. Костюм зберігався в замкненій кімнаті протягом усього часу, над ним працювала менша за кількістю осіб команда, ніж зазвичай, щоб запобігти витоку інформації.

Джаред Лето

«Це було головним моментом — Джаред хотів, щоб це було суперсекретно і щоб ніхто не дізнався, хто ховається у костюмі кота, доки він не розкриється».

Ще однією складністю була реалістичність костюма. Знадобилося багато ескізів і прикладів цифрової скульптури, щоб продумати дизайн, який базувався на фотографіях Шупетт. Джошуа Балстер жартує, що бачив кожен знімок улюблениці Карла Лагерфельда.

Джаред Лето

«Лето справді наполягав на цьому. Він хотів виглядати як справжній кіт. Обличчя Шупетт пройшло кілька різних етапів. Спочатку воно було ще більше схоже на оригінал, але виглядало трохи злим. Тому Джаред хотів зробити його м’якшим і милішим».

Команда SCPS дивилася пряму трансляцію Met Gala 2023. Усі дуже нервували, але, побачивши Джареда, закричали від захвату. Костюм спрацював саме так, як хотів актор. Фаворитами Джошуа Балстера на червоному хіднику, за його словами, також стали кошенята: Doja Cat і Lil Nas X.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали