3 найдивніші образи на Met Gala 2023, які обговорюють всі

В центрі уваги

1 травня в Метрополітен-музеї в Нью-Йорку відбулась одна з найбільш очікуваних модних подій року — бал Інституту костюма Met Gala, який цього разу було присвячено творчості та життєвому шляху Карла Лагерфельда. На (не) червоному хіднику цього вечора можна було побачити чи не всіх знаменитостей відразу: від Дуа Ліпи до Ніколь Кідман, від Марго Роббі до Кім Кардаш`ян. Гості продемонстрували неймовірну кількість розкішних образів, натхнених легендарним німецьким модельєром, а зіркові пари, серед яких Ріанна й ASAP Rocky, Ріта Ора, Тайка Вайтіті та інші, традиційно захопили всю увагу.

Як і на кожному модному заході, знайшлись й такі образи, які важко додати до добірки найкращих, проте вони точно повеселили публіку і стали головною темою обговорень. Цього року серед найекстравагантніших гостей Met Gala був Джаред Лето в ростовому костюмі кішки Карла Лагерфельда Шупетт. Втім, попри те, що модні критики назвали цей образ більш доречним для Гелловіну, ніж для Met Gala, він потішив не лише користувачів Мережі, а й інших зіркових гостей заходу.

Справжній фурор викликала і поява на заході репера Lil Nas X, який позував фотографам майже повністю оголеним, у срібній фарбі та з безліччю кристалів Swarovski на тілі.

Перевтілитися в улюбленицю Карла Лагерфельда Шупетт цього вечора вирішила і Doja Cat. Співачка змінилася до невпізнаваності та, на нашу думку, заслужено зайняла своє місце серед топу найдивніших образів Met Gala 2023.


Реклама

Популярні матеріали

8 фото з коронації Єлизавети II, які ви не бачили раніше


Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Зірка «Надприродного» відвідав роботи з розмінування у...


Читайте також
Популярні матеріали