Автентичні різдвяні традиції в новій колекції Etnodim

Речі, що розкривають дух українських свят

Український бренд Etnodim презентував нову колекцію, присвячену циклу різдвяних свят. До лінійки увійшли традиційні кишеньки, жилетки та вишиті сорочки із символами. Серед образів — коза, яка є головною дійовою особою під час зимових свят, та зірка, яка є постійним атрибутом різдвяного обряду колядування.

«Одяг для українців є способом прояву власних поглядів, цінностей та самоідентифікації. Залежно від регіону та обряду українське вбрання відрізняється, однак має спільні риси. Саме тому бренд створив колекцію, що розкриває дух українських свят, які ми шануємо та продовжуємо шанувати навіть у темні часи», — діляться в Etnodim.

Розповідаємо детальніше про речі з нової колекції. 

Жилетка Koza

Накидка зі шнурами-зав’язками збоку на талії, створена з вовняної пальтової тканини з лляною підкладкою. Краї виробу оздоблені контрастною лляною стрічкою. Орнамент натхнений однією з найдавніших різдвяних містерій — водінням кози. Коза — одна з головних персонажок ритуальної різдвяної вистави.

Кишенька Koza

Сумка-кишенька з пальтової вовняної тканини з лляною підкладкою та поясом, оздоблена контрастною лляною стрічкою. Орнамент натхнений містерією водіння кози. 

Жилетка Zirka

Жилетка створена з вовняної пальтової тканини та оздоблена вишивкою з акрилової нитки. Орнамент натхнений різдвяною зіркою — традиційним атрибутом різдвяного обряду колядування.

Вишита сорочка Melanka

Сорочка Melanka з об’ємними рукавами реглан, зібраними на манжети. На лінії талії — куліска зі шнурами-зав’язками, за допомогою якої можна приталити сорочку. Натхнена українським народним святкуванням Маланки.

Сорочка Shchedryi Vechir

Чоловіча сорочка прямого силуету із застібкою в центрі на кнопку та коміром-стійкою. Натхнена народним обрядом святкування Маланки.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали