5 модних способів освіжити гардероб без зайвих витрат

Елементарно

Для того, аби докорінно змінити гардероб, не завжди потрібно викидати старі речі й натомість витрачати усі кошти на те, аби їх замінити. Деколи достатньо просто поглянути на звичні речі по-новому, доповнити їх цікавими деталями та дозволити собі трішки поекспериментувати. Ділимося декількома способами освіжити образи з мінімумом витрат та зусиль.

Модний експеримент

Дієвий спосіб змусити себе трішки поекспериментувати й по-новому поглянути на звичні речі — обрати одну базову річ, яку ви носитимете, наприклад, упродовж тижня, проте в різних образах. Якщо ви звикли носити звичайні джинси зі светрами чи блузами, спробуйте обіграти їх за допомогою інших елементів гардероба: топів у тандемі з піджаками, сорочок, жилетів, корсетів, в total denim look тощо. Зовсім різне прочитання однієї й тієї ж речі ви зможете отримати також за допомогою різного взуття: кросівок, балеток, туфель на підборах, ковбойок. В кінці цього модного експерименту ви натренуєте свою фантазію і побачите, що насправді ваш гардероб має більший потенціал, ніж ви думали.

@leoniehanne

Аксесуари

Звичайна базова футболка сама по собі та звичайна базова футболка, доповнена стильною шовковою хусткою, пов`язаною на шиї, чи цікавою підвіскою — зовсім різні речі, погодьтесь. Правильно підібрані аксесуари подарують нове життя вашим улюбленим речам та виведуть ваші образи на абсолютно новий рівень. Тож, якщо хочете до невпізнаваності змінити свій гардероб, при цьому практично не оновлюючи його, зверніть увагу на цікаві прикраси, сумки, годинники, головні убори тощо. Адже не дарма кажуть, що диявол ховається в деталях.

@carodaur

Багатошаровість

Модний прийом, який обожнюють зірки street style, допоможе обіграти по-новому звичайні базові футболки, сорочки, майки, топи, светри, куртки, пальто — загалом все, що можна стильно поєднати між собою. Багатошаровість не має усталених правил — можете сміливо експериментувати з кількістю шарів та елементами гардероба, які міксуєте один з одним. Проте, створюючи багатошаровий образ, все ж пам`ятайте про те, що він має виглядати гармонійним, а не «занадто». В цьому допоможуть базові речі, що легко поєднуються між собою.

@anoukyve

Більше кольору

Ми обожнюємо базові кольори за їх безпечність та здатність легко поєднуватися між собою. Однак, якщо ви хочете освіжити свій гардероб без зайвих витрат та зусиль, просто розберіть свою шафу, знайдіть кольорові речі, яких уникали, надаючи перевагу перевіреній базі, і дозвольте їм нарешті зіграти головну роль в ваших образах. Нові колекції найвідоміших світових дизайнерів заполонив колір, тож простору для натхнення у вас точно буде вдосталь. Починайте з одного кольору у поєднанні з базовими відтінками, а на наступному рівні можете міксувати декілька кольорів, орієнтуючись на внутрішнє відчуття гармонії та наші модні підказки.

@emilisindlev

Формула 2х2

Ще один спосіб поглянути на свій гардероб по-новому — модна формула 2х2 з TikTok, про яку ми писали нещодавно. Як це працює? Елементарно! Візьміть два елементи «формального одягу», наприклад класичні штани, піджак, спідницю або блискучі черевики, і поєднайте їх із двома елементами повсякденного одягу, наприклад, футболкою, светром, бомбером. У результаті ви отримаєте гармонійний образ в стилі smart casual та точно урізноманітните свій гардероб завдяки новим несподіваним поєднанням, на які раніше не робили ставку.

@pernilleteisbaek


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали